У центрі Кропивницького планують викупити ділянку за понад мільйон гривень

10:31, 16 Січня, 2023

У Кропивницькій міській раді підготували проєкт рішення щодо передачі в приватну власність ділянку площею 397 квадратних метрів. Наразі ця ділянка в комунальній власності і здана в оренду до 2026 року.

Йдеться про ділянку в центральній частині міста, по вулиці Шульгіних, 22. У проєкті рішення міськради є попередній розрахунок вартості ділянки по вулиці Шульгіних, 22, згідно з яким вона оцінюється в 1,39 мільйона гривень. На ній наразі розташовано незавершене будівництво, а саме фундамент будівлі, який належить Дмитру Коломійцю і якому ця ділянка здана в оренду до 2026 року.

«Надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки. Коломійцю Дмитру Володимировичу укласти договір щодо авансового внеску за викуп у розмірі до 20% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки», – йдеться у проєкті рішення міськраді.

Зазначається, що цільове призначення цієї ділянки в центрі Кропивницького – для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель підприємств.

Shulginuh 22

У проєкті рішення міськрада посилається на Земельний кодекс, згідно з яким громадяни чи організації можуть приватизувати земельні ділянки, подавши відповідне клопотання до місцевої ради. При укладанні договору про приватизацію потрібно внести аванс.

Нагадаємо, що у Кропивницькому приватне підприємство «Еліт Інвест Агро» розпочало судовий процес проти комунального підприємства «Регіональний центр розвитку послуг» щодо зміни грошової оцінки землі під недобудовою у центрі міста.

Останні новини по темі
Світловодська міськрада хоче відсудити майно у “Світловодськпобуту”
mg 5290
21f3e62f b021 40fc b2fe 4320c250a51f
“Дніпро-Кіровоград” отримало 10 генераторів від ЮНІСЕФ (ОНОВЛЕНО)
Читайте також

Роботи художників і художниць з Кіровоградщини потрапили до міжнародної пересувної виставки «Покоління війни». Розповідаємо, що це за роботи і як можна долучитися до проєкту....

10:39, 4 Березня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, концертів та вистав, які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 4 по 10 березня....

15:44, 3 Березня, 2024

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України розмістили електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю із Кіровоградщини Івану Гончаренку звання Героя Ук...

14:07, 3 Березня, 2024