Через відключення погоріла електропроводка – куди звертатися у Кропивницькому

12:23, 16 Січня, 2023

Через аварійні та планові відключення світла може замкнути чи згоріти проводка, а через перепади навантаження подекуди не витримують електромережі цілих будинків та навіть кварталів. Хто відповідальний за внутрішньобудинкові мережі у Кропивницькому і куди телефонувати, якщо погоріла електропроводка – дізналася «Гречка».

Умовне фото

Як пояснили «Гречці» у пресслужбі Кропивницької міськради, все залежить від ділянки мережі, на якій сталася аварія. Якщо пошкодження мережі сталося на відрізку до трансформаторної підстанції, то це компетенція місцевого відділу «Кіровоградобленерго». У Кропивницькому це «Кіровоградський міський район електричних мереж» (КМРЕМ), до нього можна звертатися за номером 0800501148.

Якщо пошкоджено мережу на відрізку між квартирою і трансформаторною підстанцією, то це вже зона відповідальності управляючої компанії багатоповерхівки – ОСББ чи ЖЕО. До них можна звертатися у робочий час, з 8:00 до 17:00. В інший час варто телефонувати до місцевої аварійно-диспетчерської служби у Кропивницькому за номером 0665063694.

Щодо мешканців приватних будинків, то КМРЕМ відповідає за мережі до електролічильника. Якщо пошкоджено електропровід, який йде від лічильника в дім – тоді вже слід викликати електромайстра за власний кошт.

Проблема в тому, як зазначив начальник відділу по роботі зі ЗМІ Кропивницької міськради Сергій Якунін, що коли електрику підключають за графіком на декілька годин, містяни вмикають одночасно багато електроприладів, і цей стрибок навантаження подекуди мережі не витримують.

«Проблема в тому, що і управляючі компанії, і аварійно-диспетчерська служба зараз завалені заявками через аварійні відключення, пов’язані з масовим підключенням потужностей одразу після відновлення електропостачання», – додав він.

Нагадамо, що 16 січня в Кіровоградській області діє графік погодинного відключення. «Кіровоградобленерго» щоденно публікує графіки погодинних відключень на офіційному сайті.

 

Останні новини по темі
Улюбленець управління капбудівництва ОВА відремонтує школу за 23 мільйони
dim copy copy
mg 5290
Світловодська міськрада хоче відсудити майно у “Світловодськпобуту”
Читайте також

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, концертів та вистав, які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 4 по 10 березня....

15:44, 3 Березня, 2024

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України розмістили електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю із Кіровоградщини Івану Гончаренку звання Героя Ук...

14:07, 3 Березня, 2024

Для судів Кіровоградської області закупили поштових марок на понад 8 мільйонів гривень. Закуплених марок повинно вистачити на рік....

13:02, 3 Березня, 2024