Канікули та індивідуальні відпрацювання: як працюватимуть школи Кіровоградщини найближчим часом

11:10, 17 Січня, 2023
shkola

В Україні Міністерство освіти і науки дозволило ущільнити навчальну програму та відхилитися від кількості обов’язкових днів навчання. На Кіровоградщині у разі позапланових відключень світла школи зможуть продовжити канікули, або ж призупиняти на певні дні навчання.

Про це повідомив заступник директорки департаменту освіти Кіровоградської ОВА Володимир Таборанський.

 

За словами посадовця, по області вже 45% навчальних закладів розпочали навчання після зимових канікул, 55% – ще на канікулах. Зокрема, навчаються вже всі училища, 10 коледжів та три виші.

«Основною ціллю освітян є виконати навчальну програму, не дивлячись на всі виклики. У МОН дозволили ущільнити навчальний матеріал. Також знято обов’язкову кількість навчальних днів, яка до цього була 185 днів», – розповів Володимир Таборанський.

Щодо ситуації з електропостачанням, то він зазначив, що школи самі можуть вирішувати, як їм діяти в тій чи іншій непередбачуваній ситуації.

«Якщо діють графіки відключень, то школа може зорієнтуватися як складати розклад. Якщо це позапланові відключення, то можна продовжити канікули чи призупинити навчальний процес на кілька днів, які потім відпрацювати у червні», – прокоментував посадовець.

Також він зауважив, що як саме надолужувати пропущене навчання заклади можуть обирати в індивідуальному порядку. Можливі навіть індивідуальні відпрацювання пропущених предметів із учнями.

Наразі 58% навчальних закладів Кіровоградщини мають зміщане навчання, решта на дистанційному. На те, який тип навчання обирає заклад, впливає наявність у ньому укриття та технічних можливостей.
Також Володимир Таборанський зазначив, що в області загалом діє 1001 навчальний заклад, з них 219 мають генератори. Серед цих закладів 453 школи, 156 із яких забезпечені генераторами, а кожна четверта школа облаштована як «Пункт незламності».

Раніше «Гречка» інформувала, які дитчі садки і школи планують відремонтуватипланують відремонтувати на Кіровоградщині у 2023 році.

 

 

Останні новини по темі

У Маловисківській громаді почали громадське опитування щодо перейменувань вулиць

vyluzia
orenda copy

Кіровоградщина у п’ятірці областей за подорожчанням оренди житла

Читайте також

Новгородківська на Новомиргородська громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків, ...

18:11, 10 Грудня, 2023

Качана каша входить до традиційних українських страв, які наші предки могли дозволити собі лише ...

16:28, 10 Грудня, 2023

Найдовша в Європі залізнична вузькоколійка проведе зимовий ретро-тур маршрутом Гайворон-Бершадь ...

13:08, 10 Грудня, 2023