Отримати 75 тисяч на ініціативу: молодь Кіровоградщини запрошують долучитися до проєкту від ЮНІСЕФ

09:44, 18 Січня, 2023
322678683 1337715416994454 7824337110506561844 n

Молодь Кіровоградщини запрошують долучитись до вирішення гуманітарних проблем громад завдяки участі у програмі UPSHIFT від ЮНІСЕФ.

 

Як зазначили організатори, громадська організація «Задзеркалля»” спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) відкриває новий конкурс на інноваційну програму для молоді UPSHIFT. Даний проєкт надає підліткам можливість створити власні інноваційні проекти та отримати фінансування на їхнє впровадження на суму до 75 тисяч гривень.

Програма UPSHIFT – це креативний простір, де підлітки можуть проявляти себе, пропонувати інноваційні підходи до вирішення проблем та тестувати їхню ефективність. Командам треба визначити нагальну потребу їхньої громади, під час тренінгів експериментувати та шукати шляхи вирішення проблеми. Учасники програми отримують сучасні навички, які зможуть в подальшому використовувати у своєму професійному житті.

Участь в програмі можуть взяти команди з Кіровоградської області з 3-5 учасників віком від 14 до 24 років. Попередньо зареєструватись треба за посиланням.

Дедлайн: 2 лютого 2023 року.

Цей набір на UPSHIFT має гуманітарне спрямування та запрошує підлітків і молодь Кіровоградської області проаналізувати, які нагальні проблеми з’явилися в їхніх громадах після початку війни та як їх можна вирішувати. Це можуть бути проблеми як безпосередньо молоді, так й інших уразливих груп населення, які потребують гуманітарної допомоги та яким можуть допомагати молоді люди або громада разом.

Довідково:

 

UPSHIFT – це глобальна програма ЮНІСЕФ, що реалізується у понад 40 країнах світу та поєднує тренінги із соціальних інновацій, наставництво та фінансову підтримку. Вона надає молоді навички 21 століття та ресурси, щоб визначити проблеми своїх громад та запропонувати інноваційні рішення цих проблем. Програма розвиває життєстійкість молодих людей, а їхні громади отримують переваги від рішень, що пропонує молодь.

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов’язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

ГО «СКЦ «Задзеркалля» – це українська неурядова громадська організація, діяльність якої з 2002 року спрямована на підвищення рівня спроможності та розвитку молоді України шляхом інтегрування культурних і освітніх програм, проектів та заходів.

Останні новини по темі

У Новоукраїнській громаді перейменували понад сотню вулиць та провулків (СПИСОК)

aa9b107e31554ae9abdf3b0455c3ef85 1
dtp velosiped

У Кропивницькому велосипедист не розминувся з легковиком

Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:45, 7 Грудня, 2023

У Кропивницькому в освітньо-культурному просторі “Гончаренко центр” відбудеться безкоштовний ...

17:14, 7 Грудня, 2023

У Кіровоградській обласній раді відзначили День місцевого самоврядування. У заходах в режимі ...

16:56, 7 Грудня, 2023