Громади Кіровоградщини отримали побутову техніку для переселенців (ФОТО)

11:16, 18 Січня, 2023
DSC03641

Громади Кіровоградщини, які прийняли евакуйованих мешканців Донеччини, отримали побутову техніку для місць компактного проживання та волонтерського центру завдяки проєкту «Координація: діяльність логістично-гуманітарного хабу»


Як зазначили в громадській організації «Нова Дружківка”, проєкт реалізується за підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні та за фінансування Європейського Союзу.

“Як закінчилася евакуація людей з Донеччини, ми почали комунікувати з приймаючими громадами Кіровоградщини, аби дізнатися, які є потреби в місцях компактного проживання та в центрах підтримки ВПО. Вдалося підтримати людей в Знамʼянскій, Приютівській та Новомиргородський громадах та Олександрійській. Така гнучкість дозволила надати реальну допомогу там, де вона потрібна», — зауважив голова ГО «Нова Дружківка Сергій Пронкін.

З метою розширення географії роботи з листопада команда «Нової Дружківки» відкрила офіс у Кропивницькому.

«Враховуючи, що на Кіровоградщину прибували люди з першої хвилі евакуації мешканців та мешканок Дружківської громади, ГО «Нова Дружківка» вирішила перерозподілили кошти проєкту на закупівлі побутової техніки для людей, аби створити більш комфортні умови переселенцям», – зазначила координаторка проєкту Світлана Агаджанян.

Довідково:

Проєкт «Координація: діяльність логістично-гуманітарного хабу» реалізується громадською організацією «Нова Дружківка» за сприяння ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.

DSC03731

DSC03809

Останні новини по темі

Громади Кіровоградщини зможуть розробити план з відбудови міст та отримати фінансування

budzhet copy
aa9b107e31554ae9abdf3b0455c3ef85 1

У Новоукраїнській громаді перейменували понад сотню вулиць та провулків (СПИСОК)

Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:45, 7 Грудня, 2023

У Кропивницькому в освітньо-культурному просторі “Гончаренко центр” відбудеться безкоштовний ...

17:14, 7 Грудня, 2023

У Кіровоградській обласній раді відзначили День місцевого самоврядування. У заходах в режимі ...

16:56, 7 Грудня, 2023