Вдвічі більше гранат на голови окупантів: вчені з Кропивницького осучаснили дрон (ФОТО)

13:20, 31 Січня, 2023

 

31 січня кафедра машинобудування, мехатроніки і робототехніки Центральноукраїнського технічного університету передала військовим дрон, який допоможе ЗСУ ефективніше виконувати бойові завдання.

 

Як повідомляють на сайті вишу, за допомогою їх розробки військові одного з підрозділів тепер зможуть скидати на голови окупантів вдвічі більше гранат завдяки модифікації їхнього дрону.

Завкафедрою, доцент Андрій Гречка розповів, що з проханням покращити дрон звернувся його старшокурсник, який нині захищає країну.

Механізм скидання на два заряди спільно з колегами розробляв випускник вишу Олександр Кузьмін, він тривалий час допомагає армії як волонтер.

Для виконання замовлення військових провели розрахунки технічних характеристик матеріалу заготовок, розробили компактну 3D модель чотирьохзарядного механізму скидання та новий корпус пристрою.

Випробування механізму провели на кафедрі – імітували надходження сигналу на дрон, після якого захвати мають відкриватися у певній послідовності для витримування балансу коптера у повітрі.

 

Останні новини по темі
Зекономити мільйони: Кіровоградська адміністрація розроблятиме програму відбудови регіону власними силами
budivnuztvo
Likarnya vijskoviy
Лікування військовослужбовців під час воєнного стану: чи можна перевестися до іншого медзакладу
Читайте також

У Голованівській громаді, що на Кіровоградщині, фермерське господарство відсудило у селищної ради право на 47 гектарів ріллі. Як виявилося, право на користування ділянкою господ...

17:53, 18 Червня, 2024

Дві громади на Кіровоградщині повідомили про загибель захисників на фронті.

17:28, 18 Червня, 2024

Президент України підписав закон про спільну роумінгову зону  з Європейським Союзом.

17:04, 18 Червня, 2024