Вдвічі більше гранат на голови окупантів: вчені з Кропивницького осучаснили дрон (ФОТО)

13:20, 31 Січня, 2023

 

31 січня кафедра машинобудування, мехатроніки і робототехніки Центральноукраїнського технічного університету передала військовим дрон, який допоможе ЗСУ ефективніше виконувати бойові завдання.

 

Як повідомляють на сайті вишу, за допомогою їх розробки військові одного з підрозділів тепер зможуть скидати на голови окупантів вдвічі більше гранат завдяки модифікації їхнього дрону.

Завкафедрою, доцент Андрій Гречка розповів, що з проханням покращити дрон звернувся його старшокурсник, який нині захищає країну.

Механізм скидання на два заряди спільно з колегами розробляв випускник вишу Олександр Кузьмін, він тривалий час допомагає армії як волонтер.

Для виконання замовлення військових провели розрахунки технічних характеристик матеріалу заготовок, розробили компактну 3D модель чотирьохзарядного механізму скидання та новий корпус пристрою.

Випробування механізму провели на кафедрі – імітували надходження сигналу на дрон, після якого захвати мають відкриватися у певній послідовності для витримування балансу коптера у повітрі.

 

Останні новини по темі
Зекономити мільйони: Кіровоградська адміністрація розроблятиме програму відбудови регіону власними силами
budivnuztvo
Likarnya vijskoviy
Лікування військовослужбовців під час воєнного стану: чи можна перевестися до іншого медзакладу
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024