Пільги, статус та соцгарантії для військових: як отримати юридичну консультацію

11:43, 02 Лютого, 2023

Український ветеранський фонд Міністества ветеранів запустив онлайн-сервіс безкоштовних юридичних консультацій для ветеранів та членів їх родин.

 

Як повідомляють організатори, проєкт реалізується спільно з Незалежною антикорупційною комісією за підтримки офісу Спеціального радника Великої Британії з питань оборони.

Ветерани та діючі військовосмлужбовці можуть отримати кваліфіковану допомогу від адвокатів та юристів стосовно пільг для ветеранів та членів їхніх родин, статусів та соціальних гарантій.

Консультації безкоштовні. Щоб отримати фахову допомогу, заявку слід оформити за посиланням.

 У формі потрібно вказати свій номер телефону та описати суть звернення. Подавати запит можна щодня та цілодобово. Консультації надаватимуться у робочі дні з 9:00 до 18:00. години.

“Юристи обробляють запити одразу після надходження, тому питання вирішується протягом дня. У разі розширеної відповіді спеціалісти можуть зателефонувати для уточнення та відповідь може бути протягом декількох діб”, — уточнює Наталія Калмикова, виконавча директорка Українського ветеранського фонду.

Також на сайті Українського ветеранського фонду у розділі “Юридичні консультації” є інформація для ветеранів, членів їх сімей та діючих військових. Ознайомитись з інформацією можна за посиланням.

 Нагадаємо, “Гречка” писала про премії та зарплати військовим: що зміниться 1 лютого.

Останні новини по темі
У Кропивницькому нагородили номінантів конкурсу “Учитель року 2022” (СПИСОК)
9719eb2c 9b90 4526 8a88 69761226665e
groshi1
Компенсація за проживання переселенців: у Кропивницькому почали приймати документи
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024