У Кропивницькому школярі шиють подушки для захисників

17:36, 15 Лютого, 2023

Школярі міжшкільного ресурсного центру № 1, що у Кропивницькому, на уроках праці шиють подушки, сушать сухарі з хліба, вирізають маленькі сувеніри-обереги з дерева і передають захисникам на передову.

Про це повідомляє пресслужба міськради.

– Як-тільки діти вийшли на офлайн навчання, ми й розпочали цей волонтерський проєкт. За навчальним планом вони встигають відшити одну подушку для себе, а другу — для військових. Подушки ці маленькі, щоб вміщалися в спальний мішок. Ми розуміємо, що ці подушки можна назвати одноразовими, бо їх часто залишають на позиціях, з іншими речами зі зрозумілих причин. Ми це пояснюємо і дітям, і коли говоримо, що одну подушку ви зробите для себе , а другу для ЗСУ, то вони самі пропонують забирати обидві. Діти дуже хочуть бути залученими і допомагати нашим захисникам, – розповідає директорка центру Олена Горобець.

З матеріалами для подушок і хліб для сухарів дають волонтери. Інше необхідне для роботи купують школярі та їх батьки. Накриклад, учні гімназії “Ерудит” зібрали і передали на закупівлю тканини для термобілизни 850 грн.

Все, що учні виготовляютьт для військових, далі передають на волонтерську організацію “Krop:hub”.

Останні новини по темі
На Кіровоградщині вперше за три роки зареєстрували випадок тропічної малярії
233124
У Кропивницькому розглядають петиції присвячені керівниці управління освіти
Читайте також

Шорти — це базовий елемент гардероба на літній сезон. Якщо ви ще в пошуках свого ідеального фасону, то ця стаття для вас. У 2024 році жіночі шорти стали набагато зручнішими, адж...

10:55, 18 Липня, 2024

Кропивницький регіон долучився до проєкту «Укрпошта.Аптека», в рамках якого можна замовити доставку ліків до найближчого поштового відділення. Для цього достатньо мати телефон.&...

10:30, 18 Липня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 18 липня, через аварійні роботи жителі мікрорайону Радист тимчасово залишилися без води....

10:09, 18 Липня, 2024