Тренери з Польщі навчатимуть мешканців Новоукраїнської громади вести бізнес

13:29, 21 Лютого, 2023

У Новоукраїнській громаді з березня по жовтень проведуть бізнес-акселератор для розвитку малого і середнього бізнесу.

 

Як зазначила в коментарі “Гречці” депутатка Добровеличківської селищної ради, менеджерка з підготовки та реалізації проєктів”ДІЯ” та засновниця “Асоціації проектних менеджерів України” Тетяна Нехайчук, проєкт з коштористом 2 мільйони гривень реалізують за рахунок гранту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП».

Проєкт розробили спільно з експерткою стратегічного планування, СЕО консалтингової компанії “Якість гарантовано”Ксенією Шишенок.

“Враховуючи, що країна наразі знаходиться в таких складних умовах, тому наповнення бюджету територіальних громад напряму залежить від того, в якому стані середній та дрібний бізнес. Тому ми розробили проєкт у форматі Бізнес-акселератору на території Новоукраїнської громади”, – уточнила депутатка.

Планують системно працювати, щоб стимулювати жителів громад займатися бізнесом, допомагати їм освоювати необхідні вміння та навички, щоби потім вони боротись за мікрогранти, вивчати ринок, вміти працювати в команді та з клієнтами, будувати маркетингові стратегії за прикладом польської моделі підприємств.

Менторами освітнього проєкту будуть українські фахівці та ментори з Польщі. Планують проводити як офлайн-навчання, так і зустрічі в онлай-режимі. Планують навчати складати бізнесплани, маркетингову складову та проводити юридичні консультації. Серед бізнесменів та початківців немає обмеження щодо вікової категорії, статі та виду діяльності: можуть бути залучені і ВПО, і жителі громади, початківці в бізнесі, представники дрібного бізнесу, фермерства.

На відкриття власних справ чи допомоги на розширення бізнесу планують залучити додаткові кошти.

 

Останні новини по темі
Прострочка на 1,3 мільйони: Кіровоградщина втратила медикаменти від благодійників
tabletky
remont
У Кропивницькому до липня за 14 мільйонів реконструюють приміщення для гемодіалізного центру
Читайте також

У Голованівській громаді, що на Кіровоградщині, фермерське господарство відсудило у селищної ради право на 47 гектарів ріллі. Як виявилося, право на користування ділянкою господ...

17:53, 18 Червня, 2024

Дві громади на Кіровоградщині повідомили про загибель захисників на фронті.

17:28, 18 Червня, 2024

Президент України підписав закон про спільну роумінгову зону  з Європейським Союзом.

17:04, 18 Червня, 2024