З російського полону повернулися четверо захисників з Кіровоградщини (ДОПОВНЕНО)

09:40, 08 Березня, 2023

У результаті обміну з російською сторною 7 березня вдалося повернути додому 130 українських захисниць і захисників, щонайменше четверо з яких – з Кіровоградщини.

Фото: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими

 Як повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, 7 березня до України повернули 87 людей, які потрапили у російський полон у Маріуполі, ще 43 людини потрапили у полон під час боїв на Луганському та Донецькому напрямках.

«Більшість захисників та захисниць повертаються додому з пораненнями та хворобами, набутими в боях та під час перебування в неволі. Наймолодшому звільненому ще не виповнився 21 рік, найстаршому скоро виповниться 64 роки», – зазначають у координаційному штабі.

z polonu povernulu2

Фото: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими

Серед звільнених з полону є щонайменше четверо захисників з Кіровоградщини. Це Владислав Пастушенко з села Завтурове Устинівської громади, який потрапив у полон до росіян під час оборони Маріуполя 12 квітня 2022 року. Вдома на нього чекають батьки і бабуся.

Ustumenko

Фото: Устинісська селищна рада

Марія Зімарєва підтвердила «Суспільному», що додому під час обміну повернувся її чоловік, 22-річний нацгвардієць Станіслав Зімарєв зі Знам’янки.

«Тоді був на Азовсталі, який бомбили росіяни. А сьогодні мені зателефонував побратим чоловіка і каже, що напевно на фотографії Станіслав. Я дивлюся — це він. Я почала кричати на всю вулицю, що чоловіка обміняли!», – розповіла вона.

Zimarev

Фото: «Суспільне»

Нагадаємо, раніше оборонцю Азовсталі Вадиму Ільку, який пів року перебував у полоні, вручили відзнаку Кіровоградської області.

За інформацією голови обласної військової адміністрації Андрія Райковича, з російського полону вдалося повернути також захисників Андрія Косатова та Микиту Подскальнюка.

«Серед 130 звільнених, додому повертаються і чотири наших земляка. Вони стояли за Маріуполь. Радіємо разом з рідними. Слава нашим героям!», – прокоментував голова ОВА.

 

Останні новини по темі
Чому з мапи Кропивницького зникла вулиця 8 березня
aa9b107e31554ae9abdf3b0455c3ef85 copy
Kocubailo
Отримував орден у Кропивницькому: президент повідомив про загибель Героя України «Да Вінчі» (ВІДЕО)
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024