Кіровоградщина отримала автобус для проведення виїзних вакцинацій

16:13, 17 Березня, 2023

«Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб» отримав від Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) автобус, щоб проводити виїздні щеплення від інфекційних хвороб населенню області.

 

Як повідомили в обласному центрі профілактики хвороб, завдяки новий транспорт дозволить краще укомплектувати мобільні виїзні команди для здійснення вакцинації, а також забезпечити комфортну профілактику інфекційних хвороб для людей з числа маломобільних груп населення.

«Це можливість укомплектувати мобільні виїзні команди для здійснення вакцинації проти інфекційних захворювань, зокрема, Covid-19, кору та дифтерії та інших небезпечних захворювань. Тепер працівники нашої установи зможуть забезпечити людям найкращий захист від небезпечних хвороб», – зазнаиа головна санітарна лікарка області Надія Оперчук.

Avtobus vakcunaci3

Автобус із символічним написом «Вакцинація на захисті вашого здоров’я» Кіровоградщині надало Європейське регіональне бюро ВООЗ.

Avtobus vakcunaci2

Нагадаємо, що протягом березня у громадах Кіровоградщини Обласний центр планування сім’ї та репродукції людини проводить виїзні обстеження жінок.

 

Останні новини по темі
Дворічного хлопчика на Кіровоградщині шукали майже добу – зараз дитина у лікарні
Hlop4uk znayshlu1
Sud pravo vurok
Співробітника вишу у Кропивницькому судять за зберігання наркотиків та боєприпасів (ДОПОВНЕНО)
Читайте також

Кропивницька та Петрівська громади, що на Кіровоградщини, повідомили про загибель земляків у боротьбі проти російських загарбників....

18:17, 17 Червня, 2024

Громадська організація “Жіноча ліга” запрошує студенток віком від 18 до 21 років на безоплатне навчання в академії медіа для дівчат....

17:45, 17 Червня, 2024

У понеділок, 17 червня, у Кропивницькому сталася ДТП. На перехресті вулиць зіткнулися тролейбус та легковик....

17:27, 17 Червня, 2024