Підтримували ворожу агресію: на Кіровоградщині виявили ще двох пропагандистів

На Кіроовградщині викрили ще двох ворожих інтернет-пропагандистів. Крім пропаганди, підозрювані звинувачували Україну у розв’язанні війни.
Як повідомили у пресслужбі СБУ області, викритими інтернет-агітаротами є військовий пенсіонер із Кропивницького та мешканка Світловодська.
Підозрювані виправдовували та визнавали правомірною збройну агресію російської федерації проти України, поширюючи на своїх сторінках у соцмережах дописи, у яких схвалювали агресивні дії російських окупантів та звинувачували Україну у розв’язуванні війни проти рф.
Під час обшуків у них вдома вилучили комп’ютери та телефони, які використовувалися для ворожої пропаганди.
Обом повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, відповідальність за які передбачена ч.2 ст.436-2 КК України.