На Кіровоградщині припинять роботу деякі пункти незламності

12:52, 24 Березня, 2023

 

На Кіровоградщині згортатимуть наметні Пункти незламності. Стаціонарні Пункти незламності, які працювали на базі підрозділів ДСНС призупинять свою роботу.

 

Фото умовне

За інформацією пресслужби ДСНС таке рішення прийняли під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Пункти незламності, які функціонують у приміщеннях обласної та районних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування та старостатів продовжуватимуть працювати. Там за необхідності бажаючі зможуть отримати доступ до інтернету та можливість підзарядити мобільний телефон.

“У разі потреби Служба порятунку впродовж двох годин готова відновити та забезпечити стале функціонування своїх Пунктів незламності”, – уточнили в повідомленні.

 

Останні новини по темі
Європейське минуле та майбутнє України: кропивничан запрошують на історичний лекторій
lekciya copy copy copy copy
Basharina1
У Світловодській громаді лікарці-переселенці вручили ордер на квартиру
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024