У Кропивницькому запрацював хаб для підтримки переселенців: які послуги можна отримати

11:34, 25 Березня, 2023

У Кропивницькому офіційно відкрили хаб для підтримки переселенців ГО “ВПО України”. Він став одним із восьми, які вже працюють по Україні у Києві, Харкові, Івано-Франківську, Полтаві, Львові та інших містах.

У пресслужбі Кіровоградської ОВА повідомили, що хаб займатиметься інформаційно-координаційною роботою з переселенцями: допомогою з адаптації до нових обставин, пошуком роботи, оформленням виплат, отриманням юридичної та психологічної підтримки.

За словами заступниці голови ОВА Катерини Колтунової, через Кіровоградщину транзитом пройшло 170 тисяч переселенців. Зараз в області офіційно зареєстровано 87 тисяч переселенців + 7 тисяч переселенців, які проживали тут і до 2022 року.

000 copy

На Кіровоградщині наразі є 201 місце компактного проживання ВПО.

“Наше завдання, щоб ви з ВПО переросли у наших повноцінних жителів громад. Ми зараз активно працюємо над тим, щоб адаптувати переселенців до життя в громадах, допомогти їм вийти з того психологічного вакууму, щоб оперативно надавати ту гуманітарну допомогу, яку ми отримуємо від міжнародних організацій», – підкреслила посадовиця.

Хаб для підтримки переселенців міста та області працюватиме у приміщенні Кіровоградського кооперативного фахового коледжу імені М. П. Сая за адресою вул. Чорновола, 13.

cc6ea93a 853d 4e84 982b ab8ae82bb95c

 

Останні новини по темі
З грибами чи шкварками і бринзою: як приготувати гуцульський банош вдома
Banosh siteWebUkr
narkozbuva4
Загрожує 12 років в’язниці: у Кропивницькому судитимуть наркозбувача
Читайте також

В Кіровоградській області розпочалися конкурси на посади інспекторів «Служби освітньої безпеки». Анкети прийматимуть із 17 до 30 червня 2024 року включно....

11:08, 18 Червня, 2024

Щоденник — один із різновидів поліграфічної продукції, який має формат книги та призначений для ведення щоденних записів. Він представляє собою стильний аксесуар ділової людини ...

10:17, 18 Червня, 2024

Вибір риболовних приманок – одна з найважливіших умов для успішної ловлі. Саме наживка здатна привернути увагу риби та спонукати її до клювання. Якщо з нею буде щось не так – га...

09:23, 18 Червня, 2024