Поліція охорони Кіровоградщини готова купити меблів на 600 тисяч, але може зекономити вдвічі

10:45, 29 Березня, 2023

У Кропивницькому управління поліції охорони хоче закупити офісні меблі. Готові за це заплатити 580 тисяч гривень. Проте один із учасників тендеру запропонував такі меблі за вдвічі дешевшою ціною.

Фото умовне

Про закупівлю оголосили у системі Prozorro 14 березня.

Замовник хоче придбати письмові столи, шафи різного призначення, полички, кухонний стіл, кухню, крісла.

Проте у потенційних постачальників виникло чимало питань до опису бажаних предметів. Вони скаржились, що умови в тендері, зокрема характеристики меблів, незрозумілі.

У відповідь на скарги замовник повідомив, що вніс відповідні зміни.

Відтак, у тендері взяли участь чотири фірми. Найменшу вартість запропонувало підприємство ТОВ Меблева фабрика “Меблібуд” із пропозицією виконати замовлення за 232 284 гривень.

Цю фірму визнали переможцем торгів, проте договір поки укласти не готові та вказали, що чекають обґрунтування аномально низької ціни.

Згідно даних аналітичної системи Youcontrol, юридична адреса ТОВ Меблева фабрика “Меблібуд” зареєстрована у Києві. Засновники фірми Дмитро Борисович та Павло Борисович Соскови зареєстровані у Покровську Донецької області.

Протягом минулого року фірма виграла тендерів у державних закупівлях на майже 3,5 мільйона гривень, у 2021 році – на майже 24,5 мільйона гривень. Цьогоріч же, станом на 28 березня, має лише один переможний тендер – офісні меблі для управління Нацполіції у Волинській області на суму 432 тисячі гривень.

Нагадаємо, управління поліції охорони в Кіровоградській області купило 7 бензинових генераторів Mustang BS8500 за 413 000 гривень. Проте тоді у вільному продажі ці ж генератори тоді можна було купити вдвічі дешевше.

Крім того, це ж таки управління поліції охорони області під час тендеру, щодо теплопостачання для одного зі своїх підрозділів,, помилково вказали інше місто поставки послуги. Тепла на 1 мільйон 200 тисяч гривень “приписали” Олександрійському підрозділу, а виконати поставку мало б кропивницьке комунальне підприємство “Теплоенергетик”.

 

Останні новини по темі
Надзвичайний Сергій Асафатов 7 квітня співатиме у Кропивницькому. Буде магія!
1 Asafatov
thumb l 10021
Комедійні українські короткометражки: кропивничан запрошують до кіноклубу
Читайте також

У Голованівській громаді, що на Кіровоградщині, фермерське господарство відсудило у селищної ради право на 47 гектарів ріллі. Як виявилося, право на користування ділянкою господ...

17:53, 18 Червня, 2024

Дві громади на Кіровоградщині повідомили про загибель захисників на фронті.

17:28, 18 Червня, 2024

Президент України підписав закон про спільну роумінгову зону  з Європейським Союзом.

17:04, 18 Червня, 2024