Поплавський заявив про зміну керівництва в університеті культури

15:42, 10 Квітня, 2023

Ректор Київського національного університету культури і мистецтва (КНУКіМ) Михайло Поплавський, який тричі обирався до Верховної Ради від Кіровоградської області, заявив, що йде з посади і шукає нового керівника вишу.

Фото з фейсбук-сторінки Михайла Поплавського

Про це Михайло Поплавський повідомив на своїй офіційній фейсбук-сторінці.

«Головне для кожного артиста: своєвчасно піти зі сцени під аплодисменти! Я хочу передати повноваження молодому ректору. Завжди має бути межа і почуття міри», – написав він.

При цьому Михайло Поплавський зазначив, що хоче залишитися головою Вченої ради столичного вишу.

Нагадаємо, що у листопаді 2014 року Акредитаційна комісія при Міністерстві освіти і науки анулювала ліцензію приватного вищого навчального закладу «Київський університет культури», засновниками якого є ректор Михайло Поплавський з сином. У відповідь Поплавський подав апеляцію на це рішення. Згодом приватному вишу повернули ануловану раніше ліцензію.

Михайло Поплавський був народним депутатом від Кіровоградщини у Верховній Раді у четвертому, сьомому та восьмому скликаннях. Як повідомляла «Гречка», його звинувачували у голосуванні за диктаторскі закони 16 січня 2014 року, проте він ці звинувачення назвав сфальсифікованими.

Останні новини по темі
Кропивницькі команди з бейсболу та софтболу візьмуть участь у всіх українських змаганнях нинішнього року
2020 07 06 baseball3
bfaf3da8 14fc 4921 b07f 7133309cebd9
Донецький державний університет внутрішніх справ анонсував День відкритих дверей
Читайте також

У п’ятницю, 14 червня, у Кіровоградському райсуді продовжили підготовче засідання по обвинуваченню контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, ...

18:58, 14 Червня, 2024

Журналісти українського видання “Texty.org” заявили про тиск і погрози від американських посадовців та політики. Така ситуація стала наслідком оприлюдненого у виданні матеріалу ...

16:50, 14 Червня, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника Василя Ільківа....

16:44, 14 Червня, 2024