У Кропивницькому Глава Української греко-католицької церкви освятив та видав гуманітарні набори (ФОТО)

13:59, 19 Квітня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 19 квітня, Божественну літургію відслужив Блаженніший Святослав — Глава Української греко-католицької церкви. Також він освятив гуманітарну допомогу для переселенців.

 

На літургію у храмі Різдва Святого Івана Хрестителя Української Греко-Католицької Церкви зібралось багато вірян.

Блаженніший Святослав зазначив що з початку війни благодійний фонд “Caritas”, який надає гуманітарну допомогу нужденним, почав працювати більш масштабно. У Кропивницькому благодійний фонд “Caritas Kropyvnytskyi” почав працювати з жовтня минулого року.

За його словами, за рік війни допомогу у Кропивницькому отримали понад тисячу людей з-поміж переселенців та малозабезпечених родин.

Для маркування Прямокутник 48

“Перш ніж давати гуманітарну допомогу, треба спочатку вислухати людину, підтримати, зрозуміти, що їй болить. Тому так важливо надавати духовну та психологічну допомогу. На літургії були родини, які були під окупацією і військовослужбовці, яким потрібна підтримка. Ми не запитуємо, чи є людина православна, чи протестант, чи безвірний, конфесійні питання відходять на задній план, ми просто бачимо людину, якій потрібна допомога”, – уточнив Отець Святослав.

Окрім “Caritas” є організація “Мудра справа”, в рамках роботи якої єпископи з різних країн світу активно збирають та передають допомогу.

Для маркування Прямокутник 42 copy copy copy

Сьогодні Отець Святослав освятив гуманітарну допомогу та вручав її переселенцям. До складу гуманітарної допомоги входили продуктові та гігієнічні набори. Всього сьогодні видали 140 пакунків для родин.

Для маркування Прямокутник 50

Останні новини по темі
На Кіровоградщині оголосили терміновий збір на ліки для тяжкохворого хлопчика
dopomoga 2
aa9b107e31554ae9abdf3b0455c3ef85 copy copy
Васнецова, Маяковського, Беляєва: у Кропивницькому перейменують 25 вулиць
Читайте також

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Юрію Граховському просять присвоїти звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України....

16:32, 14 Квітня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 15 по 21 квітня....

15:52, 14 Квітня, 2024

Весна – час коли організми людей самі вимагають побільше вітамінів. Найбільше цього добра в овочах та фруктах. Як зробити корисне ще й смачним – пропонуємо дізнатися...

14:12, 14 Квітня, 2024