У Кіровоградській обласній раді депутати зібрались на позачергову сесію проігнорувавши офіційну (ОНОВЛЕНО)

11:33, 25 Квітня, 2023

 У Кіровоградській обласній раді відкрили позачергову 16 сесію, так і не закривши 15 сесію. Друге засідання 15-ї сесії о 10:00 навіть не змогли розпочати оскільки зареєструвалися лише 14 депутатів.

Сергій Шульга тоді повідомив, що депутати з Олександрії попередили, що затримуються, тому вирішили почекати. А вже о 10:45 до зали засідання почали сходитися депутати, які напередодні просили призначити 16-ту позачергову сесію.

Зазначимо, “Гречка” раніше повідомляла, що у Кіровоградській обласній раді 24 депутати вимагають зібрати 16 позачергову сесію. Відповідний лист направили на апарат обласної ради. Сергій Шульга сказав, що не може призначити 16-ту сесію, оскільки це буде незаконно, адже 15-та сесія ще не закрита. По цьому факту він вже звернувся до правоохоронних органів.

Сьогодні ж об 11:00 депутат Олександр Горбунов вийшов до трибуни та оголосив, що відкриває 16 позачергову сесію. Під гімн України її оголосили відкритою. На ній зареєструвалися 43 депутати.

 На позачергову сесію винесли лише одне питання – звільнення Сергія Шульги з посади голови обласної ради.

Більшістю голосів порядок денний депутати затвердили і за основу і вцілому. Депутат Сергій Гриценко та ще низка депутатів почали протестувати і назвали такі дії незаконними.

Олександр Горбунов зачитав норми Закону та регламенту і стверджував, що 16-та сесія законна, після чого почав оголошувати нових членів лічильної комісії. Це викликало обурення у депутатки Марини Осіпової, яка стверджує, що є членкинею лічильної комісії у цій каденції, проте її не запрошували ні на обрання нових членів, ні повідомили, що взагалі їх переобирали і сьогодні вона вже зареєстрована у складі лічильної комісії, що підтверджує протокол засідання.

Олександр Горбунов також показав протокол із 16-ї сесії в якому затверджено нових членів лічильної комісії. Головою комісії обрано Олега Медяника, а його заступником – Андрія Шевчука, а секретаркою – Оксану Горбенко. Членами комісії в документі вказані Лариса Андрєєва, Марина Осіпова, Віталій Рибальченко і Андрій Яровой.

Близько 11:55 лічильна комісія затвердила бюлетені для таємного голосування. У документі вказується, що бюлетені матимуть лише два варіанти для вибору депутатів: «за» або «проти»

buleten1

buleten2

Останні новини по темі
У Кіровоградській облраді стартувало голосування щодо звільнення Шульги з посади голови
IMG 7002
887
Кризова психологія для правоохоронців: у виші в Кропивницькому відкрили нову кафедру
Читайте також

Кропивницька та Петрівська громади, що на Кіровоградщини, повідомили про загибель земляків у боротьбі проти російських загарбників....

18:17, 17 Червня, 2024

Громадська організація “Жіноча ліга” запрошує студенток віком від 18 до 21 років на безоплатне навчання в академії медіа для дівчат....

17:45, 17 Червня, 2024

У понеділок, 17 червня, у Кропивницькому сталася ДТП. На перехресті вулиць зіткнулися тролейбус та легковик....

17:27, 17 Червня, 2024