Депутати проголосували за відставку голови обласної ради Сергія Шульги (ВІДЕО)

13:27, 25 Квітня, 2023

Сьогодні, 25 квітня, обласні депутати шляхом таємного голосування підтримали рішення щодо звільнення з посади голови ради Сергія Шульги.

 Під час 16-ої позачергової сесії, яку відмовлявся відкрити Сергій Шульга та оголосив відкритою депутат Олександр Горбунов, депутати розглядали одне питання – відставку голови ради. У таємному голосуванні взяв участь 41 депутат.

Згідно з результатами, за відставку Сергія Шульги проголосували 39, проти – один, а також один бюлетень було визнано недійсним.

Станом на 13:25 депутати відправилися на складання протоколу голосування.

ДОПОВНЕНО: приблизно о 13:40 в сесійній залі офіційно оголосили про звільнення Сергя Шульги, після чого внесли до порядку денного питання про обрання нового голови ради. Крім того, депутати пропонують внести у порядок денний сьогоднішньої сесії зокрема питання про обласний бюджет та закупівлю обладнання для Кіровоградського обласного онкоцентру.

Нагадаємо, що через цю закупівлю між гендиректором Кіровоградського обласного онкоцентру Констянтином Яринічем та Сергієм Шульгою виник публічний конфлікт.

Як повідомляла «Гречка», на 25 квітня призначили засідання 15-ї сесії, перерву в якій оголосили від 31 березня, оскільки тоді протягом дня депутати не затвердили навіть порядок денний. Водночас на 25 квітня анонсували проведення позачергової 16-ої сесії, на яку повинні були винести питання про звільнення Сергія Шульги.

У свою чергу Сергій шульга висловив підозру, що зснути його з посади хочуть під керівництвом одного із представників Офісу президента.

Нагадаємо, Сергія Шульгу від партії «Слуга народу» обрали головою Кіровоградської обласної ради у 2020 році. Його єдиним конкурентом на цю посаду був попередній голова, депутат від партії «Батьківщина» Олександр Чорноіваненко.

Останні новини по темі
Кропивницькі волонтери спільноти «Годуємо патріотів» проведуть толоку: як долучитися
volonteru
IMG 7002
У Кіровоградській облраді стартувало голосування щодо звільнення Шульги з посади голови
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у понеділок, 15 липня....

22:36, 14 Липня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом тижня, з 15 по 21 липня 2024 року....

16:59, 14 Липня, 2024

У Кропивницькому родинам полеглих воїнів з Кіровоградщини передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно. ...

15:07, 14 Липня, 2024