«Звернуся до суду і правоохоронців»: Сергій Шульга прокоментував своє звільнення з посади голови облради

14:23, 25 Квітня, 2023

Сергій Шульга заявив, що звернеться до правоохоронних органів і подасть до суду позов щодо того, як відбулося звільнення його з посади голови Кіровоградської обласної ради.

Сергій Шульга

Про це Сергій Шульга заявив журналістам одразу після оголошення результатів таємного голосування в обласній раді, яке відбулося 25 квітня. Нагадаємо, що 39 обласних депутатів проголосували за звільнення голови облради, один – проти.

За словами Сергія Шульги, це голосування було незаконним, адже це питання можна було розглянути на черговій 15-ій сесії, а не оголошувати позачергову 16-ту сесію.

«Я вимушений буду звернутися до суду, щоб суд визнав рішення шістнадцятої сесії незаконним», – сказав він.

Також Сергій Шульга озвучив припущення, що ініціатором зняття його з посади є попередній керівник обласної ради. Під час обрання його на посаду у 2020 році єдиним конкурентом був попередній голова облради Олександр Чорноіваненко. Сергій Шульга нагадав, що у 2020 році голосування за обрання голови ради довелося перенести через повідомлення про замінування сесійної зали, яке виявилося неправдивим.

«Як депутат я хочу заслухати керівника поліції, адже одне беззаконня породжує інше. Тоді не було знайдено, хто повідомив про те замінування, тому люди вирішили, що можуть і далі діяти без закону», – додав він.

Як повідомляла «Гречка», на 25 квітня призначили засідання 15-ї сесії, перерву в якій оголосили від 31 березня, оскільки тоді протягом дня депутати не затвердили навіть порядок денний. Водночас на 25 квітня анонсували проведення позачергової 16-ої сесії, на яку повинні були винести питання про звільнення Сергія Шульги.

Останні новини по темі
На Кіровоградщині обрали нового голову обласної ради
Drozd yur
Drozd
В облраді визначились із єдиним кандидатом на посаду голови
Читайте також

У Кропивницькому у суботу, 20 квітня, відбудеться відкриття персональної виставки картин кропивницької мисткині Оксани Калюжної....

13:34, 16 Квітня, 2024

Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду ухвалив повернути касаційну скаргу колишнього директора Кіровоградського обласного академічно-драматич...

12:24, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому створили ініціативу “Інспекція “Ї”” для протидії російськомовній зовнішній рекламі. Пояснюємо, як поскаржитися, якщо знайшли російську р...

12:23, 16 Квітня, 2024