Кількість першокласників зменшилася: скільки у Кропивницькому відкриють перших і десятих класів

10:43, 27 Квітня, 2023

 

У новому навчальному році у Кропивницькому кількість перших класів зменшиться. Загалом відкриють 79 перших класів і понад 50 – десятих.

 

Про це сьогодні, 27 квітня, під час пресконференції повідомила керівниця міського управління освіти Лариса Костенко, передає журналістка “Гречки”. 

За її словами, у навчальному році 2023-2024 у Кропивницькому очікують набрати 79 перших класів – це приблизно дві тисячі нових учнів.

“Кількість перших класів зменшилася через демографічну ситуацію. Заяви школи прийматимуть до 30 травня”, – зазначила вона.

Крім того, батьки можуть подати заяви щодо вступу дітей у ті школи, до території обслуговування яких не відносяться: наприклад, при переїзді в інший мікрорайон. Для цього потрібно подати заяву в обраний навчальний заклад, і якщо там є вільні місця – то дитину зарахують. Якщо охочих поступити у перший клас буде більше, аніж вільних місць – то майбутніх учнів навчальний заклад визначає жеребкуванням.

“Але в нашому місті не було таких випадків, щоб не було вільних місць”, – додала Лариса Костенко.

Щодо десятих класів, то їх у цьому навчальному році в Кропивницькому планують відкрити від 50 до 52. Для цього у місті є 16 ліцеїв, які пропонують навчання для старшокласників за різними профілями.

“Десятих класів цього навчального року побільшало. Наприклад, торік в Кропивницькому їх набрали 47”, – уточнила керівниця управління освіти.

 

Останні новини по темі
В Олександрії можна отримати кешбек за оплату проїзду в автобусах
validator
doroga copy
Зекономили понад півмільйона: у Помічній ремонтуватимуть провулок
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

18:07, 12 Червня, 2024

Сьогодні, 12 червня близько 17.00 на перехресті вулиць Соборної та проспекту Європейського у Кропивницькому сталась ДТП. Збили чоловіка....

18:02, 12 Червня, 2024

У Кропивницькому у дитячому стоматологічному відділенні (колишня дитяча стоматполіклінка), яке тепер у структурі міської дитячої лікарні,  маленькі пацієнти змушені годинам...

17:50, 12 Червня, 2024