Зміни у програмі обміну ламп розжарювання: де на Кіровоградщині відтепер можна їх замінити на світлодіодні

13:45, 01 Травня, 2023

В Україні з травня в рамках державної програми лампи розжарювання обмінюватимуть на світлодіодні тільки в центральних відділеннях Укрпошти. На Кіровоградщині це можна зробити у відділенні, що знаходиться у Кропивницькому.

У пресслужбі Укрпошти повідомили, що з 1 травня у застосунку Дія для обміну будуть доступні тільки центральні відділення Укрпошти у 23 населених пунктах країни – містах-мільйонниках та обласних центрах.

У Дії замовлення ламп можна було зробити до 1 травня та отримати їх протягом тижня у відділенні, яке буде доступно при реєстрації.

Українці, які не користуються застосунком, зможуть обміняти старі лампочки в усіх доступних відділеннях Укрпошти до 5 травня, якщо світлодіодні лампи будуть в наявності.

З 6 травня приймати лампи розжарювання для обміну будуть тільки центральні відділення Укрпошти в обласних центрах. У Кропивницькому центральне відділення знаходиться за адресою: вулиця Гоголя, 72.

Для обміну потрібно мати паспорт, РНОКПП та лампи. Кожен українець може обміняти до 5 ламп старого зразку з будь-яким цоколем на аналогічну кількість світлодіодних ламп.

Нагадаємо, з кінця січня українці можуть обміняти лампи розжарювання світлодіодні. Загалом для цього закупили 30 мільйонів світлодіодних лампи.

За 3 місяці від старту програми українці обміняли близько 18,2 мільйонів ламп. Найбільший попит на світлодіодні лампи спостерігається на Київщині, де мешканці обміняли вже близько 2,5 мільйонів ламп, та у Дніпропетровській області, де кількість обміняних лампочок складає вже майже 2 мільйони. Станом на зараз в Україні до обміну доступно 17 мільйонів ламп. Ще 5 мільйонів світлодіодних ламп поступлять в Україну найближчим часом.

Загалом програма обміну охопила 23 тисячі населених пунктів України, крім тимчасово окупованих територій. В програмі обміну прийняли участь понад 3,5 мільйонів українців.

Довідково:

Програма Обміну лампочок підтримана Європейським Союзом у відповідь на заклик Президента Зеленського та реалізується Міністерством економіки, Міністерством цифрової трансформації, АТ «Укрпошта» в усіх регіонах України, крім зони бойових дій та тимчасово окупованих територій. Програма, фінансована ЄС, є складником підтримки Європейським Союзом українського енергетичного фронту.

Останні новини по темі
У Кропивницькому стартував прийом заявок на конкурс “Дитина року 2023”: як долучитись
Depositphotos 620104556 S
kontriner bunker
У Кропивницькому “Екостайл” почав встановлювати додаткові пункти збору відходів
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024