“Кіровоградському рудоуправлінню” шукають управителя

12:20, 05 Травня, 2023

Агенство з розшуку та менеджменту та розшуку активів (АРМА) оголосило конкурс на посаду управителя для арештованого майна та корпоративних прав АТ «Кіровоградське рудоуправління».

Обознівське родовище

Зазначимо, “Гречка” раніше писала, що на Кіровоградщині підприємство “Кіровоградське рудоуправління” продовжує володіти ліцензією на розробку Обознівського родовища каолінової глини. Дія ліцензії у них до 2035 року. Бенефіціарним власником “Кіровоградського рудоуправління” є російський бізнесмен Сергій Кабаргін, зі статками майже 4 мільярди російських рублів.

16 червня 2022 року стало відомо, що суд наклав арешт на майно і корпоративні права підприємства вартістю 18 мільйонів гривень у рамках кримінального провадження. Справу розслідують відносно російських акціонерів підприємства, а не керівництва підприємства.

Учора, 4 травня, АРМА оголосило конкурс на посаду управителя цього підприємства.

Підприємство працює в Кропивницькому районі Кіровоградської області, де видобуває каолінову глину, пісок, гравій та глину. Каолінову глину використовують у медицині, косметології, будівельній кераміці, виготовленні гумотехнічних та фарфорових виробів.

На сайті АРМА вказують, що прийом документів від учасників конкурсу триватиме до 16:00 7 червня 2023 року.

Управляти цим активом може як приватне, так і державне або комунальне підприємство, яке має досвід управління активами у відповідній сфері, необхідні ресурси та запропонує найбільш вигідні умови.

“Майбутній управитель зобов’язаний зберігати активи та сплачувати частину отриманих доходів до державного бюджету”, – акцентують в АРМА.

Останні новини по темі
Кропивницький університет став партнером консалтингової фірми: спільно вирощуватимуть бізнес-аналітиків
IT Generation
protipoz bezpeka
Замовили у колишньої фірми голови облради: Гайворонська лікарня встановить протипожежну систему за 2,8 мільйона
Читайте також

Внаслідок ворожого мінометного обстрілу на Донеччині загинув солдат з Вільшанської громади Олександр Телешко....

18:48, 22 Червня, 2024

Кропивницький апеляційний суд виніс новий вирок водієві, який на пішохідному переході збив двох пішоходів. Внаслідок один з постраждалих загинув. Суд першої інстанції присудив в...

15:25, 22 Червня, 2024

У суботу, 22 червня, у квартирі по вулиці Великій Перспективній сталася пожежа — інформації про загиблих не надходило....

13:54, 22 Червня, 2024