Деякі жителі Кіровоградщини досі не отримали “зимові” субсидії: чому

09:07, 12 Травня, 2023

 На Кіровоградщині ще не всі отримали субсидію, призначену на період опалювального сезону. В управлінні пенсійного фонду області наразі в роботі перебуває  12 таких звернень. Вирішити проблему обіцяють до кінця травня.

До “Гречки” звернувся кропивничанин Сергій, який розповів, що його мати, пенсіонерка із села Первозванівки, Катерина Микитівна від січня не отримує належної їй субсидії.

За словами чоловіка, платити комунальні послуги для матері-пенсіонерки практично непосильно, адже розмір пенсії складає близько 4 тисяч гривень. Вони зверталися на всі можливі “гарячі лінії” та безпосередньо до управління пенсійного фонду області, до повноважень якого від жовтня 2022 року входить виплата субсидій, а із грудня і її призначення.

“Нам відповіли просто відпискою. Кажуть, що електронну справу із технічних причин досі не передали. Для мами із пенсією близько 4 тисяч гривень платити комунальні послуги без субсидії вкрай важко. До всього її турбує те, що з усього села лише в неї виникла проблема. Жінці понад 80 років, для неї це важко зрозуміти і її це дуже хвилює”, – розповів син субсидіантки.

Чоловік надав у розпорядження “Гречки” офіційну відповідь від начальниці управління пенсійного фонду області Наталії Сімонян на лист-звернення від Катерини Микитівни.

111

“Гречка” звернулася із запитом до управління пенсійного фонду щодо ситуації по справі вище згаданої пенсіонерки та загалом скільки таких справ, у яких виникли “технічні проблеми в електронних справах”.

За інформацією управління пенсійного фонду у Кіровоградській області, з технічних причин певна кількість отримувачів соціальних виплат не була мігрована до електронної бази Пенсійного фонду.
Також повідомили, що облік таких людей в головному управлінні не введеться, оскільки питання вирішується відразу після звернення людини із відповідним питанням.

“Наразі 12 звернень таких громадян перебуває в роботі, в тому числі звернення  пані Катерини. Ці звернення будуть опрацьовані протягом травня. Нарахування та виплату житлових субсидій та пільг буде здійснено з дати права з урахуванням попередніх місяців. Принагідно головне управління приносить вибачення за незручності та докладає максимум зусиль для вирішення порушеного питання”, – відповіли на запит “Гречки” фахівці управління пенсійного фонду області.

Зазначимо, “Гречка” раніше писала, що на Кіровоградщині були тимчасові затримки з нарахуванням субсидій новим заявникам. Заступниця начальниці управління пенсійного фонду Кіровоградщини Олена Романченко тоді повідомляла, що протягом листопада і грудня заявки лише приймалися, але не опрацьовувалися. Програма для їх опрацювання почала працювали лише із середини січня. Саме тому з’явилися затримки.

Нагадаємо, функції опрацювання заявок та нарахування субсидій перейшли до пенсійного фонду із 1 грудня 2022 року.

Також “Гречка” раніше пояснювала хто може отримати субсидії та як її оформити на Кіровоградщині.

 

Останні новини по темі
Декларують одне, будують інше: які порушення виявили на літниках у Кропивницькому
Litnuku Kropyvnytsky
voda3
Тиждень без води: Завадівці завтра відновлять водопостачання
Читайте також

У Кропивницькому відбудеться зустріч соціальних підприємців області. Під час зустрічі будуть представлені реальні історії трансформації волонтерських центрів у соціальні підприє...

15:48, 24 Червня, 2024

На Кіровоградщині у Компаніївській гімназії побудують погріб за понад 1,4 мільйона гривень. Замовники будівництва говорять, що він буде й укриттям для школярів. Погріб також буд...

14:30, 24 Червня, 2024

74-річний Микола з Одеси подорожує Україною, цього року вже вдруге він має намір подолати відстань у понад 1,5 тисячі кілометрів. Крокує дідусь країною пішки, котячи велосипед з...

13:46, 24 Червня, 2024