Тиждень без води: Завадівці завтра відновлять водопостачання

19:44, 11 Травня, 2023

Завтра, 12 травня, мікрорайону Завадівка у Кропивницькому віновлять подачу води. Мешканці району тижддень були без води через аварію на водопровідній мережі “Інгульської шахти”, яка забезпечує водопостачанням район.

Як повідомляє пресслужба міськради, сьогодні 11 травня через ситуацію відбулось позачергове засідання міської комісії з ТЕБ та НС .

У роботі комісії під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна взяли участь заступник начальника дільниці енергомеханічного забезпечення тепло-водопостачання Інгульської шахти ДП «Схід ГЗК» Валентин Степанюк та директор ОКВП «Дніпро – Кіровоград» Олександр Пісний.

Як повідомив Олександр Мосін, водомережі мікрорайону прокладені у 1971 році і до цього часу жодного разу не модернізувались.

Валентин Степанюк запевнив членів комісії, що фахівці Інгульської шахти наразі знайшли можливість закачувати воду до станції другого підйому, звідки вона перекачуватиметься до резервуарів чистої води третього підйому і розподілятиметься між споживачами.

– Проєктна група нашого підприємства працює над проєктом реконструкції ділянки водогону, де відбулася аварія. Але фінансова ситуація на підприємстві залишається напруженою, – сказав Валентин Степанюк.

Одночасно буде запроваджуватися один із варіантів водозабезпечення Завадівки Кропивницьким ВКГ. Технічні можливості для цього є, підтвердив Олександр Пісний.

В подальшому ОКВП «Дніпро – Кіровоград» і Інгульська шахта опрацює технічні питання перепідключення мереж, так і фінансові механізми розрахунків за воду та обрахування тарифів.

Останні новини по темі
Деякі жителі Кіровоградщини досі не отримали “зимові” субсидії: чому
f62fe74e 843e 42fb 8fc7 9c85acc3ad4a
reabilitaciya vijskovuh
Повернути до строю: як у Кропивницькому працюють над реабілітацією військових
Читайте також

У Кропивницькому в ніч на 13 червня в одному з приватних будинків вибухнув газ. Двох дітей доправили до лікарні....

08:10, 13 Червня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

18:07, 12 Червня, 2024

Сьогодні, 12 червня близько 17.00 на перехресті вулиць Соборної та проспекту Європейського у Кропивницькому сталась ДТП. Збили чоловіка....

18:02, 12 Червня, 2024