Купити автівку разом із номерами: що це означає та які винятки

14:51, 12 Травня, 2023

В Україні відтепер під час продажу чи купівлі автівки можна залишати вже наявні у неї номерні знаки.

Постанова Кабміну щодо цього набула чинності 11 травня, інформують на сайті головного сервісного центру МВС.

Тепер при укладенні договору купівлі-продажу та при перереєстрації автомобіля чи іншого трансопртного засобу, в сервісному центрі МВС, можна передати безоплатно номерні знаки від попереднього власника новому власнику, окрім номерних знаків із відповідною комбінацією цифр та індивідуальних номерних знаків.

А номерні знаки з відповідною комбінацією цифр — платні номерні знаки державної реєстрації — можна передавати лише за умови оплати їх вартості.

Тобто, у разі перереєстрації автівки, за якою вони закріплені, через зміну її власника, якщо покупець виявить бажання отримати ці ж платні номерні знаки, то йому потрібно буде сплатити їх вартість сервісному центру МВС.

Крім передачі такого номерного знака між родичами — іншому з подружжя, батькам, дітям — тим, з ким можна підтвердити зв’язок документом. У разі, якщо номерні знаки з визначеною комбінацією цифр залишаються за авто, яке переходить родичам, — сплачувати за них ще раз не вимагається.

Такі зміни зокрема вносяться і для того, аби у майбутньому при укладанні договору купівлі-продажу самостійно через застосунок Дія або через Електронний кабінет водія, була опція купити авто разом із номерним знаком державної реєстрації.

Більше про різницю між номерними знаками для транспортних засобів можна переглянути в розділі «Номерні знаки».

Нагадаємо, автовласники можуть замовити номерні знаки не лише з випадковим набором цифр, а і якимось написом чи символічним числом. Водночас існує ряд обмежень, що саме в Україні не можна наносити на автомобільні номери читайте на “Гречці” за посиланням.

 

Останні новини по темі
Подарунок до Дня матері: кропивничан закликають підтримати мам онкохворих дітей
dopomoga
dor1
«Дорога додому»: у Кропивницькому школярі провели акцію на підтримку військовополонених (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024