Рятуй життя: кропивничан запрошують здати кров для захисників

14:42, 18 Травня, 2023

У Кропивницькому в обласній станції переливання крові триває Всеукраїнська донорська акція “Здай кров-рятуй життя”, яка спрямована на поповнення банку крові для силових структур.

Як зазначив в коментарі “Гречці” завідувач донорського відділу обласної станції переливання крові Вадим Чернишов, акція триває до 21 травня. До неї доєдналися працівники ДСНС, Нацполіції, патрульної поліції, регіонального сервісного центру МВС, райдержадміністрації. Також приїздили для здачі крові мешканці Аджамської і Великосеверинівської громад і доєднувалось студентство міста.

Проте, на жаль, донорів мало. До прикладу, вчора кров здали 60 людей, позавчора 42. Дефіциту як такого в банку крові немає, але ж ми маємо постійно поповнювати і оновлювати запаси. Наразі триває війна, тому для військовослужбовців Збройних сил України наявність крові необхідних груп і резусів є важливою потребою”,– уточнив Вадим Чернишов.

З його слів, донором крові може стати кожен, проте заздалегідь потрібно проконсультуватись у терапевта щодо донації, перевіритись щодо абсолютних та відносних показань.

Здати кров можна в будні дні з 8:30 до 12:00.

  • Адреса: місто Кропивницький, вулиця Преображенська 88
  • Контактний номер телефону реєстратури: 063-456-96-46

“Гречка” нагадує щодо інструкції як стати донором.

Останні новини по темі
Прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо розтрати коштів управлінням освіти Кропивницького
Depositphotos 45577531 S
IMG 5496
У Приютівській громаді за мільйон планують ремонтувати дорогу
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024