У Кропивницькому для школярів цьогоріч запрацюють літні табори

14:03, 23 Травня, 2023

 У школах Кропивницького із червня для учнів запрацюють літні табори із денним перебуванням. Загалом їх буде 37, в 11 з яких буде доступне і харчування.

Фото умовне

Про це повідомила очільниця управління освіти міськради Лариса Костенко під час брифінгу сьогодні, 23 травня, передає кореспондентка “Гречки”.

За словами посадовиці, цьогоріч школи повертаються до звичної форми організації літніх таборів відпочинку і змістовного дозвілля для дітей.

Заплановано 11 шкіл, які відкриють табори літнього відпочинку з денним перебуванням з організацією харчування і 26 закладів, які будуть планувати змістовне дозвілля, але без харчування.

“У деяких закладах батьки виявили бажання, що вони можуть нагодувати дитину вдома, адже у таборі вони будуть всього 3-4 години. Тобто вони вдома поснідають, проведуть змістовне дозвілля і йтимуть додому. А в інших 11 закладах готуватимуть обіди і діти лишатимуться на обід. Сьогодні на засіданні виконкому будуть затверджені пільгові категорії, для яких буде організовано безкоштовне харчування”, – прокоментувала посадовиця.

Крім того, Лариса Костенко зауважила, що за бажанням батьків дітей пільгових категорій, із закладів, де не буде харчування, можуть подати заяву і їхніх дітей зарахують до бажаного табору з харчуванням – незалежно від того, в якій школі дитина навчається.

Вартість харчування у таборах становитиме за попередніми розрахунками близько 40 гривень. Для дітей пільгових категорій безкоштовно, вартість їхнього харчування компенсуватимуть із міського бюджету.

Що ж до організації дозвілля, то кожен день у таборах буде тематичний і освітяни вже розписали план. Наприклад це будуть дні здоров’я, дні спорту та подібне.

Ми підбирали так, щоб кожен день був різним та насиченим. Нам в цьому будуть допомагати управління культури, управління молоді і спорту. Будемо долучати і фахівців бібліотечної системи, музеїв та спортивних закладів”, – розповіла очільниця управління освіти.

Також є інформація, що деякі батьки не погоджуються, щоб діти ходили по місту на екскурсії, тому що не у всіх закладах є укриття. Тому пропонуватимуться різні формати з відвідуванням бібліотек, музеїв чи спортивних шкіл, для прикладу, щоб працівники цих закладів приїжджали в табір і допомагали організовувати заходи. Або ж можливо батьки пропонуватимуть свої формати – освітяни будуть готові розглянути пропозиції.

Нагадаємо, у більшості шкіл Кропивницького навчальний рік закінчиться 31 травня. Вручення документів випускникам відбудеться у червні.

 

Останні новини по темі
Потреба у понад 80 маскувальних сіток: у Кропивницькому закликають долучитись до плетіння
net 1
2023 05 23parkur
Олександрієць став срібним призером етапу Кубка світу з паркуру
Читайте також

Кропивницька та Петрівська громади, що на Кіровоградщини, повідомили про загибель земляків у боротьбі проти російських загарбників....

18:17, 17 Червня, 2024

Громадська організація “Жіноча ліга” запрошує студенток віком від 18 до 21 років на безоплатне навчання в академії медіа для дівчат....

17:45, 17 Червня, 2024

У понеділок, 17 червня, у Кропивницькому сталася ДТП. На перехресті вулиць зіткнулися тролейбус та легковик....

17:27, 17 Червня, 2024