У Кропивницькому для створення двох індустріальних парків планують інвестувати майже мільярд

12:33, 01 Червня, 2023

У Кропивницькому планують створити два індустріальні парки площею 22 та 16 гектарів. Наразі проєкт проходять підготовчий етап. Загалом у це потрібно буде інвестицій майже у мільярд гривень.

Фото умовне

Про це під час апаратної наради повідомила директорка департаменту з питань економічного розвитку Ніна Рахуба, інформує пресслужба Кропивницької міськради.

За її словами, міська рада підтримала і на даний час ведеться робота з підготовки до реалізації двох інвестиційних проєктів по створенню індустріальних парків: “Ростагропром” та “Радій”.

Ініціатором створення індустріального парку “Ростагропром” є приватне підприємство “КОМПАНІЯ РОСТОК-АГРО”.

В індустріальний парк площею 22 гектарів планують вкласти інвестицій близько 340 мільйонів гривень, проте сума була вирахувана ще за цінами 2021 року. Термін реалізації проєкту – 5 років.

В результаті очікують, що буде створена сучасна платформа для діяльності підприємств переробної та іншої промисловості, яка забезпечуватиме потреби переважно аграрного сектору економіки, з облаштованою інженерно-транспортною інфраструктурою, ліцензійним митним складом, де передбачається створення до 300 нових робочих місць у період до 2025 року.

Міська рада у жовтні 2021 року виділила ініціатору земельну ділянку та погодила Концепцію індустріального парку “Ростагропром”.

Ініціатором створення індустріального парку “Радій” є приватне акціонерне товариство “Науково-виробниче підприємство “РАДІЙ”.

Цей індустріальний парк облаштують на площі 16 гектарів, загальна сума інвестицій до 2030 року орієнтовно складе 620 мільйонів гривень

В рамках проєкту планують створити платформи виробництва шляхом формування єдиної території зі спеціалізованими виробничими потужностями. Вона буде облаштована повноцінною інженерно-транспортною інфраструктурою, що сприятиме залученню інвестицій, у тому числі за рахунок розміщення релокованих підприємств, збереженню існуючих та створенню нових робочих місць. до 2030 року очікуються, що це буде майже півтори тисячі робочих місць.

У рамках індустріального парку “Радій” планується розвивати такі промислові напрямки, як приладобудування, виробництво електромеханічних приводів, науково-технологічна діяльність та подібне.

Коли ці проєкти включать до реєстру індустріальних парків, то це дасть можливість ініціаторам та учасникам ІП отримати державну фінансову підтримку.

Останні новини по темі
Посівна кампанія 2023: що ростиме на полях Кіровоградщини
pole
photo1685354078
Допомога онкохворим та ЗСУ: Файно Маркет провів благодійні акції до Дня дітей (ФОТО)
Читайте також

У Кіровоградському районному суді 19 квітня продовжили розгляд справи з обвинувачення колишнього в. о. командира однієї з частин Сил спецоперацій Романа Червінського у перевищен...

19:22, 19 Квітня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

18:07, 19 Квітня, 2024

Презентуємо новий соціально-культурний проєкт — “Голоси фронтиру: радіоесеїстика військових”, який було створено спільно із Радіо Культура....

17:38, 19 Квітня, 2024