Дороги, фабрика і новий мікрорайон: Кіровоградщина представила інвесторам 13 проєктів для відбудови (ДОПОВНЕНО)

11:03, 02 Червня, 2023

Кіровоградщина запропонувала міжнародному інвестору декілька проєктів, які можуть бути втілені коштом гранту. Серед них побудова нового мікрорайону у Кропивницькому та відбудова доріг і мостів в області.

Кіровоградська обласна військова адміністрація презентувала декілька інвестиційних проєктів відбудови німецькій інвестиційній будівельній компанії HFR. Про це під час брифінгу сьогодні, 2 червня, повідомив голова ОВА Андрій Райкович, передає кореспондентка «Гречки».

“Ця компанія працює з міжнародними інвестиціями, зокрема Світового банку. Вона зайшла в Україну з 2,5 мільярдами доларів, які направлять на відбудову і розвиток країни. Зараз вони роблять аудит на спроможність територій співпрацювати з такими міжнародними проєктами”, – пояснив Андрій Райкович.

На початку тижня відбулася робоча зустріч представників Кіровоградської ОВА з представниками HFR, під час якої Кіровоградщина представила 13 проєктів, направлених на побудову житлових масивів і покращення інфраструктури.

“Як я помітив, їм запав в душу проєкт побудови у Кропивницькому нового мікрорайону на 20 тисяч мешканців. Йдеться про місцевість за 102-им мікрорайоном, де є інженерні комунікації та інші умови для побудови комфортного житлового масиву”, – розповів голова ОВА.

Агентство автодоріг презентувало німецькій компанії пропозиції щодо відбудови дорожньої інфраструктури, зокрема мостів через ріки та автошляхи. Також, за словами Андрія Райковича, інвестори також звернули увагу на пропозицію побудувати у Смоліному картонно-паперової фабрики.

“Це створення нових робочих місць, що перспективно”, – підкреслив він.

Наразі інвестори розглядають запропоновані Кіровоградщиною проєкти, щоб визначити ті, які будуть готові втілити у життя.

ДОПОВНЕНО: Серед 13 пропозицій, які презентувала Кіровоградська ОВА міжнародним інвесторам, є зокрема такі: 

  • будівництво житлового комплексу для вимушених переселенців,
  • об’єкти відновлення мостових конструкцій дорожньої інфраструктури,
  • Смолінський картонно-паперовий комбінат,
  • будівництво захисних укриттів для закладів освіти,
  • об’єкти відновлення у сфері охорони здоров’я (обласна лікарня),
  • реконструкція водопровідно-каналізаційної інфраструктури ОКВП «Дніпро-Кіровоград» у Кропивницькому,
  • реконструкція гуртожитку у селищі Нове та захисних укриттів,
  • реконструкція дитячої поліклініки у Кропивницькому.

Будівельна компанія HFR виконує повний спектр робіт: від планування і створення проєкту до здачі готової побудови з відповідною інфраструктурою.

Останні новини по темі
Професор Анатолій Коротков отримав відзнаку «За заслуги» ІІ ступеня (ФОТО)
89 copy copy
29052023 Я досліджую цей світ 1920х1080
Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Я досліджую цей світ»
Читайте також

Внаслідок ворожого мінометного обстрілу на Донеччині загинув солдат з Вільшанської громади Олександр Телешко....

18:48, 22 Червня, 2024

Кропивницький апеляційний суд виніс новий вирок водієві, який на пішохідному переході збив двох пішоходів. Внаслідок один з постраждалих загинув. Суд першої інстанції присудив в...

15:25, 22 Червня, 2024

У суботу, 22 червня, у квартирі по вулиці Великій Перспективній сталася пожежа — інформації про загиблих не надходило....

13:54, 22 Червня, 2024