“Дніпро-Кіровоград” спростувало інформацію щодо погіршення якості води

11:20, 10 Червня, 2023

Вчора, 9 червня, водопостачальне підприємство “Дніпро-Кіровоград” спростувало інформацію, яку почали поширювати у соцмережах та ЗМІ про нібито зараження води.

Так, на Кіровоградщині, як і в інших регіонах України, невідомі намагаються дестабілізувати ситуацію, поширюючи чутки про погіршення якості води у зв’язку із терактом на Каховській ГЕС.

В свою чергу у Центрі протидії дезінформації зазначилили, що ряд ворожих ресурсів поширюють новину, що через поганий стан води в результаті підриву Каховської ГЕС в Україні можливий спалах холери.

В офіційному Telegram-каналі водопостачального підприємства офіційно заявили, що ці чутки не відповідають дійсності.

“Якість води, яку постачає ОКВП «Дніпро-Кіровоград», постійно контролюється лабораторіями в кожному місті, а саме Світловодську, Олександрії, Знам’янці, Кропивницькому та Смоліному. Вода відповідає ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Жодних відхилень від санітарних норм немає – водопровідна вода цілком безпечна”, – йдеться у повідомленні.

Останні новини по темі
Пішов з життя спортивний журналіст та громадський діяч Євген Савранський
savranskiy
Копія Для маркування Прямокутник 2 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy
Двоє легкоатлетів із Кіровоградщини візьмуть участь у командному чемпіонаті Європи
Читайте також

Внаслідок ворожого мінометного обстрілу на Донеччині загинув солдат з Вільшанської громади Олександр Телешко....

18:48, 22 Червня, 2024

Кропивницький апеляційний суд виніс новий вирок водієві, який на пішохідному переході збив двох пішоходів. Внаслідок один з постраждалих загинув. Суд першої інстанції присудив в...

15:25, 22 Червня, 2024

У суботу, 22 червня, у квартирі по вулиці Великій Перспективній сталася пожежа — інформації про загиблих не надходило....

13:54, 22 Червня, 2024