У Кропивницькому планують видалити 49 дерев (АДРЕСИ)

12:15, 13 Червня, 2023

 Комісія з визначення стану та вартості зелених насаджень у Кропивницькому на початку червня визначила 49 дерев, які будуть видалені у місті. «Гречка» дізналася, хто несе відповідальність за зелені насадження та куди слід звернутися щодо видалення аварійних чи сухостійних дерев.

Умовне фото

Перелік дерев з адресами опублікувало на офіційній Facebook-сторінці Управління земельних відносин Кропивницької міської ради. У переліку зокрема є тополі, горіхи, каштани, черешні, абрикоси, акації та клени. Найбільше дерев за одною адресою – по вулиці Вокзальній, 70: тут планують видалити сім абрикосових дерев і чотири вишні.

dereva vudalutu

У документі зазначається, що обстеження дерев проводили у вівторок, 6 червня.

Як пояснили «Гречці» у пресслужбі Кропивницької міськради, відповідальними за збереження зелених насаджень є балансоутримувачі об’єктів, де насадження розташовані, а саме:

  • на територіях підприємств, організацій та прилеглих територіях – керівництво цих установ,
  • на територіях земельних ділянок, які відведені під будівництво – забудовники чи власники цих територій;
  • на пустирях чи територіях, які не мають відповідального за них – місцеві органи самоврядування;
  • на приватних садибах і прилеглих ділянках – їх власники або користувачі;
  • а об’єктах благоустрою державної чи комунальної власності – балансоутримувачі цих об’єктів.

При цьому саме видалення зелених насаджень можуть проводити люди або підприємства, які мають відповідний дозвіл. У Кропивницькому це комунальне підприємство «Благоустрій», ЖЕО №№ 1, 2, 3, 4, 9, місцеві ОСББ та деякі інші організації.

Якщо мешканці міста хочуть повідомити про аварійне чи сухостійне дерево, для цього слід написати відповідну заяву у «Прозорому офісі» за адресою: вулиця Архітектора Паученка, 41/26.

Нагадаємо, що міська комісія по визначенню стану зелених насаджень 15 травня склала акт щодо видалення 69 дерев на 12 вулицях Кропивницького.

Як повідомляла «Гречка», у Кропивницькому зареєстрували петицію, закликаючи не викошувати під корінь траву та газони в місті, а застосовувати інші методи догляду, які не шкодять екології.

Останні новини по темі
На Кіровоградщині проведуть молодіжні таборівки: як долучитись
Depositphotos 170210490 S
psih dopomoga
У Знам’янській громаді відкрили хаб з надання психологічної допомоги (КОНТАКТИ)
Читайте також

Кропивницька та Петрівська громади, що на Кіровоградщини, повідомили про загибель земляків у боротьбі проти російських загарбників....

18:17, 17 Червня, 2024

Громадська організація “Жіноча ліга” запрошує студенток віком від 18 до 21 років на безоплатне навчання в академії медіа для дівчат....

17:45, 17 Червня, 2024

У понеділок, 17 червня, у Кропивницькому сталася ДТП. На перехресті вулиць зіткнулися тролейбус та легковик....

17:27, 17 Червня, 2024