Перевірка укриттів на Кіровоградщині: у 166 сховищах виявили порушення

13:34, 13 Червня, 2023

На Кіровоградщині впродовж тижня перевіряли всі наявні укриття для людей у разі повітряної тривоги на доступність та придатність. У семи відсотках з обстежених об’єктів виявили порушення.

Як повідомив очільник Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій в області Віталій Миронюк, в період з 2 по 8 червня комісії обстежили всі укриття в області, яких налічується 2378. З них чотири укриття були зачинені, а ще 162 є непридатними.

«Результати обстежень показали, що 16 сховищ та 14 протирадіаційних укриттів, які були оцінені як неготові, можливо буде вже найближчим часом привести у готовність. Непридатні до використання, зокрема й ті, у  яких відсутня потреба, будуть зняті з обліку», – повідомив він.

За інформацією Кропивницької міської ради, у місті із 282 об’єктів перевірку не пройшли вісім сховищ та шість найпростіших укриттів.

«Виявлено 8 сховищ на підприємствах приватної форми власності, які на теперішній час не здійснюють діяльність, та 6 найпростіших укриттів, технічний стан яких не відповідає вимогам. Крім того, встановлено, що найбільш типовим недоліком для всіх укриттів є їхнє недостатнє санітарно-технічне утримання», – повідомив заступник міського голови Олександр Мосін.

Керівники організацій, де є укриття і які отримали зауваження щодо них, мають до кінця цього тижня надати у міську раду перелік заходів, які запровадять для виправлення ситуації.

Нагадаємо, що перевірка всіх сховищ у країні ініціювали після трагедії у Києві, коли троє людей загинули від уламків російської ракети біля укриття.

Раніше «Гречка» повідомляла, що у Кропивницькому три школи не мають укриттів, тому сховища вирішили облаштувати по сусідству: таке рішення обурило деяких батьків. 

Останні новини по темі
Фіктивне працевлаштування для ухилянтів: колишньому керівництву “Кіровоградгазу” обрали запобіжний захід
Prokuratura Kirovogradgaz1
Depositphotos 170210490 S
На Кіровоградщині проведуть молодіжні таборівки: як долучитись
Читайте також

Внаслідок ворожого мінометного обстрілу на Донеччині загинув солдат з Вільшанської громади Олександр Телешко....

18:48, 22 Червня, 2024

Кропивницький апеляційний суд виніс новий вирок водієві, який на пішохідному переході збив двох пішоходів. Внаслідок один з постраждалих загинув. Суд першої інстанції присудив в...

15:25, 22 Червня, 2024

У суботу, 22 червня, у квартирі по вулиці Великій Перспективній сталася пожежа — інформації про загиблих не надходило....

13:54, 22 Червня, 2024