Кропивничан просять фінансово допомогти онкохворому хлопчику

13:56, 16 Червня, 2023

Міжнародний благодійний фонд “Янгол життя” оголосив терміновий збір грошей для лікування хлопчика, який наразі бореться з онкологічним недугом.

Як зазначили волонтери на сторінці фонду, у 9-річного Данила Котяша виявили злоякісну пухлину головного мозку. В Києві йому зробили операцію на головному мозку, після того він пройшов блок із 33 сеансів променевої терапії. Попереду блоки хімієтерапії. Даня сирота, його мама померла минулого року. Наразі ним опікується його бабуся. Данило має інвалідність дитинства, важить 14 кілограмів, зріст має 114 сантиметрів.

“У Данила медулобластома, пухлина дуже підступна і непередбачувана, тяжко і дорого лікується. Це не єдина його проблема по здоров’ю, та наразі саме пухлина може загрожувати його життю. Нам терміново потрібно зібрати гроші на препарат Епобиокрин. Даня сьогодні приїде в лікарню, йому «піднімуть» гемоглобін і попереду в нього блоки хімієтерапії.Тому фінансова підтримка дуже потрібна. Наразі на ліки потрібно зібрати хоча б 10 000 гривень”, – зазначають волонтери.

Ці гроші потрібні, щоб вчасно сплатити обстеження та закупити ліки. 

Реквізити для допомоги:

Останні новини по темі
Створив фіктивні магазини в Instagram: на Кіровоградщині чоловіка підозрюють у шахрайстві
777
Krulata raketa copy copy
Повітряні сили сповіщатимуть українців про загрози у своєму Telegram-каналі
Читайте також

У п’ятницю, 14 червня, у Кіровоградському райсуді продовжили підготовче засідання по обвинуваченню контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, ...

18:58, 14 Червня, 2024

Журналісти українського видання “Texty.org” заявили про тиск і погрози від американських посадовців та політики. Така ситуація стала наслідком оприлюдненого у виданні матеріалу ...

16:50, 14 Червня, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника Василя Ільківа....

16:44, 14 Червня, 2024