«Шлях повернення» на Кіровоградщині: військових і їхні родини просять пройти анонімне анкетування

17:02, 22 Червня, 2023

На Кіровоградщині розробляють програму реінтеграції ветеранів до суспільного життя та підтримки родин зниклих безвіти і загиблих захисників і захисниць. У рамках роботи військовослужбовців та членів їхніх родин просять заповнити анонімні онлайн-анкети.

Як повідомляє Кіровоградська обласна адміністрація, в області розробляють програму «Шлях повернення». Програма передбачає інформаційну підтримку військових, сприянню їхньої реінтеграції до мирного життя, допомогу при працевлаштуванні чи відкриті власної справи, підтримки їхніх родин.

«У рамках проєкту “Шлях повернення” запускаємо анкетування, яке передбачає анонімний збір первинних даних, які допоможуть нам зрозуміти нагальні та майбутні потреби і труднощі, з якими стикаються військові», – пояснила директорка Обласного ресурсного центру з питань допомоги учасникам АТО та ВПО Інесса Колпак.

Заповнити анонімні анкети закликають:

  • ветеранів,
  • військовослужбовців,
  • членів родин зниклих безвісти, полонених, загиблих військовослужбовців.

Зібрана інформація буде використовуватися в узагальненому вигляді. Пройти анонімне онлайн-анкетування можна за посиланням.

Як повідомляла «Гречка», на Кіровоградщині обласний ресурсний центр з питань допомоги учасникам АТО та ВПО переформатують – пояснюємо, як звернутися і які послуги тут надають.

Останні новини по темі
На щиті: дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель бійців на фронті
geroy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy
molod
Молодь Кропивницького запрошують на громадські роботи: як долучитись
Читайте також

У п’ятницю, 14 червня, у Кіровоградському райсуді продовжили підготовче засідання по обвинуваченню контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, ...

18:58, 14 Червня, 2024

Журналісти українського видання “Texty.org” заявили про тиск і погрози від американських посадовців та політики. Така ситуація стала наслідком оприлюдненого у виданні матеріалу ...

16:50, 14 Червня, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника Василя Ільківа....

16:44, 14 Червня, 2024