Проніс телефон: на Кіровоградщині зафіксували одне порушення під час мультипредметного тесту

12:29, 23 Червня, 2023

В Україні 22 червня закінчилася основна сесія складання національного мультипредметного тесту (НМТ). На Кіровоградщині зафіксували лише один випадок спроби недоброчесно скласти тест.

 

Про це повідомила директорка обласного департаменту освіти і науки Ельза Лещенко, передає кореспондентка “Гречки”.

“В області був лише один випадок недоброчесності. Випускник попередніх років під час складання тесту намагався скористатися смартфоном. Спостерігачі призупинили екзамен і вивели його”, – повідомила вона.

Цьогоріч на Кіровоградщині загалом на НМТ зареєструвалося на 23% більше учасників, ніж минулого року. З них переважна більшість (97%) з’явилися на екзаменаційні тести. На додаткову сесію НМТ, яка триватиме з 11 по 24 липня, на Кіровоградщині зареєструвалося 150 учасників. З них четверо – з Олександрійської громади.

“Вони складали тести в основній сесії, та не змогли завершити через технічний збій. Відповідно їхнім заявам чотирьох учасників записали на додаткову сесію”, – пояснила Ельза Лещенко.

В рамках Національного мультипредметного тесту два предмети є основними (українська мова і математика), а третій можна було обрати з переліку: історія України, фізика, хімія, біологія чи іноземна мова.

“Близько 70 відсотків учасників національного мультипредметного тесту на Кіровоградщині обрали третім предметом історію України”, – уточнила директорка обласного департаменту освіти.

 “Гречка” раніше повідомляла, як проходить мультитест-2023 на Кіровоградщині.

Останні новини по темі
Потрібні «очі»: для спецпідрозділу 57-ої бригади оголосили збір на аеророзвідку (ВІДЕО)
hort
Копія Для маркування Прямокутник 18 copy copy copy
У Кропивницькому відзначили “Олімпійський день 2023” (ФОТО)
Читайте також

Кропивницька та Петрівська громади, що на Кіровоградщини, повідомили про загибель земляків у боротьбі проти російських загарбників....

18:17, 17 Червня, 2024

Громадська організація “Жіноча ліга” запрошує студенток віком від 18 до 21 років на безоплатне навчання в академії медіа для дівчат....

17:45, 17 Червня, 2024

У понеділок, 17 червня, у Кропивницькому сталася ДТП. На перехресті вулиць зіткнулися тролейбус та легковик....

17:27, 17 Червня, 2024