Допоможіть повернути Багіру: військовий шукає свою улюбленицю-вівчарку у Кропивницькому

17:58, 30 Червня, 2023
Bagira1

 

Військовослужбовець Олександр Д. зміг врятувати свою вівчарку Багіру з Херсонщини, проте був змушений залишити її тимчасово у притулку в Кропивницькому. Зараз він хоче повернути улюбленицю, проте у притулку йому відповіли, що Багіра у новій родині. Олександр просить кропивничан допомогти йому знайти свою улюбленицю.

 

Вівчарка Багіра

Олександр Д. є військовослужбовцем Національної гвардії родом з Херсонщини. Від початку повномасштабної війни він став на захист українського народу, брав участь у деокупації рідної області.

«Моя мама у Польщі, а Багіру я не міг забрати з собою на позиції – вона у мене з цуценяти, а зараз їй вже майже вісім років. Тому у листопаді звернувся до притулку і попросив доглянути за нею, поки не знайду можливості забрати Багіру назад», – розповів він «Гречці».

Bagira3

Bagira2

Вівчарка Багіра з мамою Олександра Тетяною

Йдеться про притулок для тварин «Щасливий пес» у Кропивницькому. Олександр пояснив, що тоді віддав волонтеру притулку понад 1000 гривень на корм для собаки, залишив свої контакти і попросив повідомляти йому, якщо собаку вирішать прилаштувати на перетримку в добрі руки.

Олександр зазнав поранення, був переведений до Кропивницького району. Тут він знайшов свою наречену і найближчим часом пара планує побратися.

«У нас є приватний будинок, ми і місце для Багіри облаштували, для вольєра. Ми дуже хочемо забрати Багіру, тут її любитимуть і є всі умови для неї», – пояснила «Гречці» мама нареченої Олександра пані Маргарита.

Проте коли Олександр у червні 2023 року звернувся до притулку «Щасливий пес», то йому відповіли, що Багіру вже давно віддали іншій родині і відмовилися давати їхні контакти. При цьому про те, що її віддають іншим, йому не повідомили – хоча його контакти у волонтерів були записані.

Bagira4

«Гречка» звернулася до співзасновниці організації «Щасливий пес» Оксани Літвінової, але вона відмовилася коментувати цю ситуацію.

«Це не просто собака, це мій друг, і я дуже сумую за нею. Мені шкода, що довелося залишити її у притулку, проте у мене не було куди її забрати раніше. А зараз є, тому я дуже прошу: допоможіть мені знайти Багіру», – сказав захисник.

Закликаємо кропивничан, яким волонтери передали Багіру, або які знають про те, де вона зараз, зв’язатися з Олександром за телефоном: (068)144-23-14.

 

Останні новини по темі

Сьоме небо війни: у Кропивницькому Роман Коляда презентував поетичну збірку (ФОТО, ВІДЕО)

kolyada1
zahunyv

Відійшли до небесного війська: три громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів (ФОТО)

Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:45, 7 Грудня, 2023

У Кропивницькому в освітньо-культурному просторі “Гончаренко центр” відбудеться безкоштовний ...

17:14, 7 Грудня, 2023

У Кіровоградській обласній раді відзначили День місцевого самоврядування. У заходах в режимі ...

16:56, 7 Грудня, 2023