Інгул у Кропивницькому залишиться брудним до перемоги? (ФОТО)

16:00, 04 Липня, 2023

Річка Інгул, яка протікає через центральну частину Кропивницького, раз у раз несе у своїх водах сміття – пляшки, бляшанки та інший непотріб, який жителі викидають у воду. «Гречка» вирішила дізнатися, чи чиститимуть річку у 2023 році.

Читачі «Гречки» звернули увагу, що у річці Інгул побутове сміття зноситься водою до шлюзів по вулиці Михайлівській, де можна було б його зібрати спецтехнікою.

Ingul3

У пресслужбі міської ради Кропивницького «Гречці» пояснили, що уряд обмежив виконання певних видів робіт під час воєнного стану, зокрема і очищення річок.

Ingul2

Тому до кінця воєнного стану чи до скасування відповідної постанови уряду, чистити Інгул у Кропивницькому міська влада не буде.

Нагадаємо, що раніше співзасновник спільноти KropRiverTour Євген Савранський декілька разів ініціював еко-акції з очищення від сміття Інгулу та інших водойм Кропивницького. Тоді небайдужі містяни на байдарках виловлювали сміття з води, тим самим роблячи її чистішою.

Раніше Гречка» повідомляла, що студенти у Кропивницькому виготовляли колобки з мікроорганізмами для очищення Інгулу від річкового мулу.

Останні новини по темі
На Кіровоградщині вуличне освітлення ремонтуватиме підприємство, яке очолює екскерівник “Електротрансу”
u rulia
sud ru4ka papir
На Кіровоградщині в машині агронома знайшли близько 700 патронів
Читайте також

У п’ятницю, 14 червня, у Кіровоградському райсуді продовжили підготовче засідання по обвинуваченню контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, ...

18:58, 14 Червня, 2024

Журналісти українського видання “Texty.org” заявили про тиск і погрози від американських посадовців та політики. Така ситуація стала наслідком оприлюдненого у виданні матеріалу ...

16:50, 14 Червня, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника Василя Ільківа....

16:44, 14 Червня, 2024