Шість громад Кіровоградщини долучилися до створення Єдиного реєстру адрес

09:11, 06 Липня, 2023

Шість громад Кіровоградщини доєдналися до пілотного проєкту створення Єдиного державного реєстру адрес, що дозволить уникнути надалі помилок в інших реєстрах, які містять інформацію про адреси.

Як повідомляє Кіровоградська обласна військова адміністрація, йдеться про проєкт «Пілот 2.0», в рамках якого готують фахівців на місцях для створення і ведення Єдиного державного реєстру адрес України. В цьому реєстрі кожен будинок, вулиця та населений пункт отримають відповідний ідентифікатор. Це допоможе в майбутньому уникнути помилок і неточностей:

  • в реєстрах, які використовують адреси, такі як реєстр виборців, судових рішень, пошкодженого майна тощо;
  • при реєстрації прав власності;
  • при нарахуванні податків;
  • наданні соціальних послуг.

Наразі до пілотного проєкту долучаються 100 громад з усієї України, серед яких шість – Кіровоградщини. Йдеться про Благовіщенську, Дмитрівську, Кропивницьку, Олександрівську, Онуфріївську та Новоукраїнську громади.

«Триватиме проєкт шість тижнів, а після його завершення спеціалісти матимуть готові вихідні матеріали/обмінні файли для подальшої роботи в системі. Згодом громади, що беруть участь у пілоті, будуть допомагати іншим та координувати масштабування проєкту до державного рівня», – зазначають в Кіровоградській ОВА.

Вже після створення Єдиного реєстру адрес його планують зробити частиною містобудівного кадастру як місцевого, так і державного рівнів.

Нагадаємо, що на сайті «Гречка» є подкаст «Перейменовано у Кропивницькому», присвячений новим назвам вулиць у місті.

Останні новини по темі
На Кіровоградщині фермера підозрюють у згвалтуванні неповнолітньої: родина повідомила про погрози
Depositphotos 408382240 S
geroy copy copy copy copy copy
На щиті: три громади Кіровоградщини повідомили про загибель військових (ФОТО)
Читайте також

Внаслідок ворожого мінометного обстрілу на Донеччині загинув солдат з Вільшанської громади Олександр Телешко....

18:48, 22 Червня, 2024

Кропивницький апеляційний суд виніс новий вирок водієві, який на пішохідному переході збив двох пішоходів. Внаслідок один з постраждалих загинув. Суд першої інстанції присудив в...

15:25, 22 Червня, 2024

У суботу, 22 червня, у квартирі по вулиці Великій Перспективній сталася пожежа — інформації про загиблих не надходило....

13:54, 22 Червня, 2024