Продавав порнографію у забороненій соцмережі: на Кіровоградщині юнаку винесли вирок

15:09, 06 Липня, 2023

 

Вільшанський районний суд виніс вирок юнаку, який продавав у забороненій в Україні російській мережі порнографічні фото і відео. Як виявилося, на момент скоєння злочину він був неповнолітнім.

Згідно з Єдиним державним реєстром судових рішень, Вільшанський райсуд у квітні 2023 року виніс вирок уродженцю Одеси.

За матеріалами справи, у 2020 році, бувши ще неповнолітнім, обвинувачений створив у забороненій російській соцмережі акаунт начебто дівчини, де розмістив оголошення, що «продає інтимні фото і відео».

«Мне 24. 10 фотографий 75 гривен. 20 фотографий 100 гривен, 30 фотографий 135 гривен.150 гривен видео…», – написав обвинувачений в оголошенні.

Слідство встановило, що обвинувачений пересилав порнографічні фото та одне відео з демонстрацією жіночих геніталій понад 30 особам, деяким – по декілька разів. За це йому перераховували суми від 75 до 250 гривень. Згодом експертиза визначила виявлені на телефоні в обвинуваченого фото і відео, які він надсилав у соцмережі, порнографічними.

Вільшанський райсуд визнав юнака винним у розповсюдженні порнографії, а також отриманні доходу від цього (частини 1 і 3 статті 301 Кримінального кодексу). За це йому призначили покарання: арешт на 30 діб за розповсюдження порнографії та позбавлення волі строком на 3 роки із забороною займатися діяльністю, яка пов`язана з поширенням інформації будь-якого характеру на вебресурсах на строк 1 рік – за отримання грошей за розповсюдження. Також він має сплатити близько трьох тисяч гривень витрат на експертизи.

«Враховуючи, що обвинувачений не судимий, активно сприяв розкриттю кримінальних правопорушень, вчинив кримінальні правопорушення неповнолітнім, враховуючи досудову доповідь органу пробації, суд вважає можливим призначити обвинуваченому покарання, що не пов`язане з реальним позбавленням волі, оскільки його виправлення та перевиховання можливе без ізоляції від суспільства», – йдеться у вироку.

Тому юнакові присудили іспитовий строк у півтора року: якщо протягом цього терміну він буде з’являтися в органи пробації та не вчинить злочину, тоді покарання у вигляді позбавлення волі скасовується.

Згодом прокуратура подала апеляційну скаргу, вимагаючи не скасовувати покарання у вигляді арешту на 30 діб. Вже 27 червня Кропивницький апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури, а у решті залишив вирок першої інстанції без змін.

Раніше «Гречка» писала про російську інформаційно-психологічну операцію, «інструментом» в якій використовують підлітків

 

Останні новини по темі
Психологічна та психіатрична допомога безоплатно: в Україні створили онлайн-мапу медзакладів
psyhol help
Depositphotos 318946560 S
В Мар’янівській громаді в ліцеї планують викласти бруківку на понад 87 тисяч
Читайте також

Кропивницька та Петрівська громади, що на Кіровоградщини, повідомили про загибель земляків у боротьбі проти російських загарбників....

18:17, 17 Червня, 2024

Громадська організація “Жіноча ліга” запрошує студенток віком від 18 до 21 років на безоплатне навчання в академії медіа для дівчат....

17:45, 17 Червня, 2024

У понеділок, 17 червня, у Кропивницькому сталася ДТП. На перехресті вулиць зіткнулися тролейбус та легковик....

17:27, 17 Червня, 2024