На Кіровоградщині дорожній ваговий комплекс планують відремонтувати за 230 тисяч

13:42, 09 Липня, 2023

На дорозі державного значення на Кіровоградщині пункт габаритно-вагового контролю (ваговий комплекс) планують відремонтувати за 231 тисячу гривень.

Фото умовне/Із архіву “Гречки”

Згідно з інформацією у системі Prozorro, ремонтувати ваговий комплекс планують на дорозі Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя. 

Замовником виступає Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Кіровоградській області (Ред. – колишня Служба автомобільних доріг), яка готова витратити на це 231 486 гривень.

У кошторис ремонту входять зарплата працівникам, витрати на пальне, дорожньо-будівельні матеріали та вартість роботи спецтехніки.

Тендер оголосили 3 липня. Станом на 9 липня жодної пропозиції від підрядників не надійшло. Кінцевий строк подання пропозицій – 11 липня.

У разі проведення тендеру, підрядник буде зобов’язаний виконати ремонт до 1 вересня.

Нагадаємо, на Кіровоградщині у Новоукраїнській громаді планують провести капітальний ремонт дороги за 74,5 мільйона гривень. Замовником ремонту виступає Державне підприємство «Агенство місцевих автомобільних доріг».

Останні новини по темі
Зберігав гранату вдома: суд призначив покарання жителю Кіровоградщини
granata
cucia
Як діяти власникам тварин при радіаційній аварії
Читайте також

У п’ятницю, 14 червня, у Кіровоградському райсуді продовжили підготовче засідання по обвинуваченню контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, ...

18:58, 14 Червня, 2024

Журналісти українського видання “Texty.org” заявили про тиск і погрози від американських посадовців та політики. Така ситуація стала наслідком оприлюдненого у виданні матеріалу ...

16:50, 14 Червня, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника Василя Ільківа....

16:44, 14 Червня, 2024