Батько полеглого героя: “Футболіст ти чи артист, все одно найперше – це батьківщина” (ВІДЕО)

15:33, 09 Липня, 2023

Вчора, 8 липня, у Кропивницькому завершився турнір з міні-футболу памʼяті Миколи Жидкова, футболіста, який припинив виступ за польський клуб та повернувся додому, захищати рідну країну.

Ми поспілкувались з батьком героя та представниками футбольної спільноти Кропивницького. Всі згадують його як спокійного та відповідального хлопця, талановитого, працелюбного та цілеспрямованого. Віталій Жидков, батько військовослужбовця, пригадує як відреагував на рішення сина повернутись в Україну, запевняє, що його син був великим патріотом, то ж інших варіантів бути не могло.

– Дуже важке було рішення, але я для себе не знаходив іншої відповіді. Що йому сказати? Хай інші воюють, отримують поранення, гинуть, а ти такий кращий, чи інший, що маєш там можливість пересидіти ці важкі часи? У мене не було аргументів, як його зупинити, – пригадує Віталій Жидков.

За словами батька футболіста, його син дуже радів можливості бути корисним своїй країні, зокрема її Збройним силам.

– Син ніколи не вихвалявся своїми військовими досягненнями. Я розумів, що все йде добре. Був у захваті від нових знань, які отримував, та від людей, з якими зустрічався. Дуже поважав тих людей і дуже радів тому, що зміг бути корисним Збройним силам України, – розповідає батько героя.

Турнір у Кропивницькому став другим, що присвятили Миколі Жидкову. Місяць тому подібні футбольні змагання відбулись у Кременчуці, що на Полтавщині. Віталій Жидков із вдячністю згадує всіх організаторів, та говорить, що та кількість людей, яка долучається до пам’ятних заходів, демонструє, що його син все робив правильно, та нагадує про головне.

– Дуже пишаюсь сином. І цей турнір, що зараз проводиться, це вже другий турнір, і вони дають мені розуміння, що всі його зусилля пішли у правильному напрямку. Щоб люди розуміли: футболіст ти, чи артист, чи співак, все одно найперше – це батьківщина, про яку ти маєш подбати, а потім уже свої інтереси. Я дуже ним пишаюсь, – говорить Віталій Жидков.

Більше спогадів про Миколу Жидкова та кадри фінального матчу міні-футбольного турніру памʼяті Миколи Жидкова у Кропивницькому дивіться на відео.

Останні новини по темі
У будинку в Кропивницькому знайшли снаряди часів Другої світової (ФОТО)
Slujba poryatunku
granata
Зберігав гранату вдома: суд призначив покарання жителю Кіровоградщини
Читайте також

У п’ятницю, 14 червня, у Кіровоградському райсуді продовжили підготовче засідання по обвинуваченню контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, ...

18:58, 14 Червня, 2024

Журналісти українського видання “Texty.org” заявили про тиск і погрози від американських посадовців та політики. Така ситуація стала наслідком оприлюдненого у виданні матеріалу ...

16:50, 14 Червня, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника Василя Ільківа....

16:44, 14 Червня, 2024