ЦНТУ навчатиме створювати технологічні стартапи

15:34, 11 Липня, 2023

 

У 2023-2024 навчальному році в Центральноукраїнському національному технічному університеті у Кропивницькому буде доступна нова вибіркова дисципліна «Технологічне лідерство у хардверних стартапах».

Як повідомляють на сайті університету, доступна вона буде на спеціальностях «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» і «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

Ця дисципліна допоможе готувати студентів, які зможуть розробляти, виготовляти та просувати інноваційні пристрої. Студенти 3-6 курсів можуть обрати цю дисципліну для вивчення, на якій вони розумітимуть, що таке проектний менеджмент, маркетинг, як створити стартап, як обрати ідею для стартапу і як оцінити, чи буде ідея популярною на ринку.

«Запит на навчання міг подати кожен студент, але організатори аналізували анкети претендентів та самі відбирали слухачів пілотного курсу. Оцінювались знання англійської мови (пілотний курс значною мірою був англомовним – прим.), певний рівень знань в галузі програмування, схемотехніки, автоматизації», – розповідає доцент кафедри автоматизації виробничих процесів ЦНТУ, професор Анатолій Мацуй.

Раніше «Гречка» повідомляла, що уряд відновив видачу ваучерів на оплату навчання в магістратурі.

 

Останні новини по темі
Військовослужбовця з Кропивницького нагородили «Золотим хрестом» (ФОТО)
vijskovuj Ukr
perekryta vulycia1
У Кропивницькому на два дні перекриють вулицю Чикаленка
Читайте також

У п’ятницю, 14 червня, у Кіровоградському райсуді продовжили підготовче засідання по обвинуваченню контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, ...

18:58, 14 Червня, 2024

Журналісти українського видання “Texty.org” заявили про тиск і погрози від американських посадовців та політики. Така ситуація стала наслідком оприлюдненого у виданні матеріалу ...

16:50, 14 Червня, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника Василя Ільківа....

16:44, 14 Червня, 2024