Смолінським комунальникам не дали купити білоруський трактор: чому

10:35, 12 Липня, 2023

Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області домоглось сказування закупівлі білоруського трактору комунальниками зі Смоліно.

Як повідомляє пресслужба відомства, комунальне підприємство Смолінський «ДОБРОБУТ» – не відхилив тендерну пропозицію учасника, який хотів продати білоруський трактор «БЕЛАРУС МТЗ – 82.1» вартістю 1,6 мільйона гривень.

Проте за законодавством забороняється купувати товари, що походять із Росії чи Білорусі (за винятком товарів, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»).

Також у тендерній документації замовник не встановив вимогу щодо ступеня локалізації виробництва. Це передбачає, що від 15% собівартості сировини, деталей, складових частин, комплектуючих мають бути виготовлені в Україні.

На вимогу аудиторів замовник відмінив торги.

 

Останні новини по темі
Збитків на 1,3 мільйона на ремонті доріг: на Кіровоградщині судитимуть посадовця облавтодору
dorogu
dopomoga 2
Сантехніка та газплити: Кіровоградщина отримала допомогу від польських партнерів
Читайте також

Кропивницька та Петрівська громади, що на Кіровоградщини, повідомили про загибель земляків у боротьбі проти російських загарбників....

18:17, 17 Червня, 2024

Громадська організація “Жіноча ліга” запрошує студенток віком від 18 до 21 років на безоплатне навчання в академії медіа для дівчат....

17:45, 17 Червня, 2024

У понеділок, 17 червня, у Кропивницькому сталася ДТП. На перехресті вулиць зіткнулися тролейбус та легковик....

17:27, 17 Червня, 2024