У Кропивницькому освітлення двох вулиць зробили за 313 тисяч

17:37, 14 Липня, 2023

На двох вулицях селища Нового, що у Кропивницькому, провели освітлення – на це з міського бюджету виділили понад 313 тисяч гривень.

Як повідомляє Кропивницька міська рада, вуличне освітлення провели на вулицях Малиновій та Яблуневій у селищі Новому. Тут загалом встановили 30 сучасних LED-світильників та проклали майже кілометр кабелів.

Проведення вуличного освітлення було заплановано у рамках міської Комплексної програми розвитку житлово-комунального господарства та безпеки дорожнього руху на 2021-2025 роки. Як пояснили «Гречці» в пресслужбі міської ради, раніше ці дві вулиці не мали вуличного освітлення.

Згідно з інформацією системи Prozorro, роботи проводило комунальне підприємство Кропивницької ради «Міськсвітло». Капітальний ремонт вуличного освітлення на Яблуневій коштував 171 024 гривні, а по вулиці Малиновій – 142 869 гривень.

osvitlennya nove2

Технічний нагляд за виконанням робіт проводить Управління капітального будівництва Кропивницької міської ради. Відповідно до тендерної документації, це коштуватиме 4 555 гривень.

Технічний нагляд за виконанням робіт проводить міське управління капітального будівництва. Відповідно до тендерної документації, це коштуватиме 4555 гривень. Крім того, були проведені тендери на авторський нагляд за якістю робіт по вулиці Яблуневій і Малиновій, обидва з яких переможцями є власне «Міськсвітло». За це підприємство отримає в сумі 3240 гривень.

 Раніше «Гречка» повідомляла, що в області низку тендерів на ремонт вуличного освітлення виграло підприємство, яке очолює екскерівник «Електротрансу»

Останні новини по темі
Навіки у строю: громади Кіровоградщини повідомили про втрати на фронті (ФОТО)
1399123506
Vagitna robota
В Україні ухвалили закон щодо відпустки для вагітних жінок: що змінили
Читайте також

У Кропивницькому вчора, 23 червня, помер вуличний музикант Олександр Будницький. На місце, де він виступав з гітарою, містяни приносять живі квіти....

16:43, 24 Червня, 2024

На Кіровоградщині три громади повідомили про загибель воїнів-земляків.

16:38, 24 Червня, 2024

У Кропивницькому відбудеться зустріч соціальних підприємців області. Під час зустрічі будуть представлені реальні історії трансформації волонтерських центрів у соціальні підприє...

15:48, 24 Червня, 2024