Підрядницю, яка ремонтувала психлікарню у Кропивницькому, посадять на 3 роки: за що?

12:19, 18 Липня, 2023

У Кропивницькому винесли вирок директорці підприємства, яке виконувало ремонт у Кіровоградській обласній психіатричній лікарні. На підряді жінка привласнила понад чверть мільйона гривень.

Як “Гречка” раніше повідомляла, у 2021 році лікарня уклала із підрядником договір на будівельно-ремонтні роботи одного із корпусів закладу. Підрядник ТОВ “ЕЛІТРУМ” не закупив необхідної кількості будівельних матеріалів, мінімізувавши тим самим витратну частину підприємства. При цьому у звітну документацію, згідно з даними слідства, керівниця підприємства Юлія Кучман внесла неправдиві відомості, щодо обсягів виконаних ремонтних робіт та використаних будматеріалів. Тоді Юлія Олександрівна Кучман, у телефонній розмові “Гречці” повідомила, що для неї ця тема дуже неприємна і вона не має бажання ні спілкуватися про це, ні висловлювати свою позицію.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру судових рішень, суди тривали із травня цього року. Вже 13 липня суд виніс вирок. Директорку ТОВ “ЕЛІТРУМ” визнали винною одразу за кількома статтями, зокрема у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем та у службовому підробленні.

В ухвалі йдеться, що згідно законодавства, більш суворі покарання поглинають менш сурові. Тому за сукупністю кримінальних правопорушень остаточне покарання – 3 роки обмеження волі, з позбавленням права займатися діяльністю, пов`язаною з виконанням будь-яких підрядних робіт за рахунок грошей, які виділяються з місцевого або державного бюджету, строком на 2 роки.

Обласній психлікарні підприємство повинне повернути 254 691 гривню, а також відшкодувати майже 75,5 тисяч гривень процесуальних витрат на залучення експертів.

У підприємиці є 30 днів, аби оскаржити вирок в Апеляційному суді.

Останні новини по темі
Антимонопольний комітет перевіряє «Світловодськпобут»: містян закликали повідомити про порушення
mg 5290
analiz vodu2
Бензол і нафталін: чим забруднена річка Сугоклея на Кіровоградщині
Читайте також

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, концертів та вистав, які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 4 по 10 березня....

15:44, 3 Березня, 2024

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України розмістили електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю із Кіровоградщини Івану Гончаренку звання Героя Ук...

14:07, 3 Березня, 2024

Для судів Кіровоградської області закупили поштових марок на понад 8 мільйонів гривень. Закуплених марок повинно вистачити на рік....

13:02, 3 Березня, 2024