Антимонопольний комітет перевіряє «Світловодськпобут»: містян закликали повідомити про порушення

12:46, 18 Липня, 2023

 

Антимонопольний комітет України перевіряє теплопостачальне підприємство «Світловодськпобут» на Кіровоградщині щодо нарахування плати за централізоване опалення абонентам, які вже встановили «автономки». Про такі порушення містян закликали повідомити до АМКУ.

Як повідомляє Антимонопольний комітет України, наразі фахівці їхнього Південно-східного міжобласного відділення перевіряють діяльність теплопостачальне ТОВ «Світловодськпобут». Йдеться про нарахування плати за послуги тим мешканцям Світловодська, які вже встановили автономне опалення і надали підприємству відповідний пакет документів про це.

«Просимо зазначених мешканців Світловодська повідомити відділення про такі випадки з наданням копій вказаних документів. Всю отриману інформацію буде опрацьовано, перевірено та, за доцільності, враховано при визначенні необхідних заходів за результатами дослідження», – зазначили в АМКУ.

Надіслати копії документів із повідомленнями про нарахування за по факту не надану послугу можна на електронну скриньку kr@amcu.gov.ua або за адресою: 25022, місто Кропивницький, площа Героїв Майдану, 1 (Відділ досліджень і розслідувань в Кіровоградській області Південно-східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України).

Нагадаємо, що у 2019 році виник конфлікт між колишніми клієнтами і підприємством «Світловодськпобут», яке продовжило надсилати платіжки за тепло навіть після відключення послуги: містяни вийшли на мітинг.

Як раніше повідомляла «Гречка», Світловодська міськрада подала позов до суду щодо рухомого і нерухомого майна ТОВ «Світловодськпобут».

 

Останні новини по темі
Кропивницькі студенти представлять пристрій для виявлення пошкоджених ліній електропередач
Копія Для маркування Прямокутник 7 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy
Sud pravo vurok thumb
Підрядницю, яка ремонтувала психлікарню у Кропивницькому, посадять на 3 роки: за що?
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024