Відеозапис та онлайн-талони: як зміниться процедура іспиту на водійські права на Кіровоградщині

10:00, 21 Липня, 2023

 Кіровоградщина стала однією з семи областей, де впроваджується пілотний проєкт із прозорості іспитів для отримання посвідчення водія. Тепер відеокамери будуть розміщені як в авто, так і екзаменаційні класи, а записатися на іспит можна буде в режимі онлайн.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, передає пресслужба головного сервісного центру МВС в Кіровоградській області.

В рамках проєкту екзаменаційні класи та авто у сервісних центрах МВС, в яких люди складають іспити на посвідчення водія, обладнали відеокамерами із записом звуку. Спочатку цей проєкт був впроваджений у чотирьох областях: Львівській, Київській, Вінницькій та Одеській. А з 3 серпня проєкт впровадять також на Кіровоградщині, а також у Сумській, Рівненській, Житомирській областях.

«Сім тижнів тому ми розпочали пілотний проєкт із забезпечення прозорості іспитів для отримання посвідчення водія. Жодних «сліпих зон» та можливостей підказувати. В середньому, лише кожен четвертий з першого разу складає іспити. Результати пілоту кажуть самі за себе. Робимо дорожній рух безпечним», – сказав міністр.

Також з 21 липня у Кіровоградській області буде можливість отримати талон на складання іспиту у сервісних центрах МВС онлайн.

Де здавати екзамен на водійське посвідчення на Кіровоградщині

В рамках проєкту деякі сервісні центри МВС в області перетворять на своєрідні регіональні хаби, де будуть проводити теоретичні й практичні іспити на отримання посвідчення водія. Інші сервісні центри ж продовжать надавати всі послуги, окрім власне екзаменаційних іспитів.

Такі хаби для іспитів на посвідчення водія на Кіровоградщині створять у Кропивницькому та Олександрії. Саме них з 21 липня з’явиться можливість оформити талон попереднього запису на практичний іспит за допомогою функціоналу е-запис.

В цих хабах встановлять відеонагляд із широким кутом огляду, щоб запобігти «сліпим зонам»

«Зміниться і система контролю екзаменаторів, оскільки відео із будь-якого іспиту зможе переглянути контролюючий орган не тільки в регіоні, але і працівник Головного сервісного центру МВС», – зазначають в пресслужбі ГСЦ МВС в Кіровоградській області.

 Нагадаємо, що від початку повномасштабного вторгнення в Україні зріс попит серед жінок на навчання і та вдосконалення водійських навичок.

Раніше «Гречка» розповідала, як люди з інвалідністю можуть навчитися керувати авто та отримати посвідчення водія в Україні.

Останні новини по темі
Держзакупівлі: який заклад на Кіровоградщині закупив найдорожче борошно
groshi1
345170048 241664661852929 2285748696282319723 n 1 copy copy copy copy copy
На щиті: дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель бійців (ФОТО)
Читайте також

Внаслідок ворожого мінометного обстрілу на Донеччині загинув солдат з Вільшанської громади Олександр Телешко....

18:48, 22 Червня, 2024

Кропивницький апеляційний суд виніс новий вирок водієві, який на пішохідному переході збив двох пішоходів. Внаслідок один з постраждалих загинув. Суд першої інстанції присудив в...

15:25, 22 Червня, 2024

У суботу, 22 червня, у квартирі по вулиці Великій Перспективній сталася пожежа — інформації про загиблих не надходило....

13:54, 22 Червня, 2024