Аудитори знайшли порушення у 5 закупівлях для ремонту будинку у Долинській

11:48, 28 Липня, 2023
bud

КП «Долинське міське комунальне господарство» з порушеннями провело закупівлі матеріалів для багатоквартирного будинку на вулиці Соборності у Долинській, який обіцяли відремонтувати та розподілити між військовослужбовцями.

Про це повідомив Член національної асоціації адвокатів України Олександр Коваль.

“Гречка” перевірила інформацію.

Що за будинок?

9-поверховий недобуд на 72 квартири на вулиці Соборності мають відремонтувати за кошт громади. Про це в липні повідомив голова громади Євген Звіздовський. Житло планують надати родинам військових, які стоять на квартирній черзі з 2016 року.

Це вже другий будинок. Перший реконструювали у 2022 році.

Яка ситуація із закупівлями?

Такі висновки зробила Держаудитслужба розглянувши 5 тендерів на закупівлю матеріалів задля енергоощадження. Загалом на 5 тендерах комунальники готові були витратити понад два мільйони гривень, проте зрештою договори уклали на меншу суму – 1,4 мільйони гривень.

У всіх випадках роботи виконувало б ТОВ «НІКА ТРЕЙД СЕРВІС”. Навіть у тих випадках, де конкурент пропонував меншу вартість.

За перевірки взялась Держаудитслужба, яка виявила низку порушень у закупівлях. Зокрема, на думку відомства, у переможця були проблеми із документацією і відповідності тендеру.

Оскаржити рішення Долинське міське комунальне господарство має право до 8 серпня.

Хто ж переможець?

ТОВ «НІКА ТРЕЙД СЕРВІС” зареєстроване у 2007 році в Донецьку. У 2020 році підприємство офіційно змінило реєстрацію на Покровськ Донецької області. Проте виграє тендери воно переважно на Кіровоградщині.

Керівник Коврига Сергій Анатолійович, а кінцевий бенефіціарний власник та засновник – Рєзников Дмитро Анатолійович офіційно зареєстрований у Донецьку. З 2019 року підприємство брало участь у держзакупівлях лише на Кіровоградщині. Їх постійним замовником був відділ освіти Новоукраїнської міськради, який робив дрібні покупки до 15 тисяч гривень. У 2023 роуці єдиний замовник – Долинський міськкомунгосп із вищеназваними закупівлями.

 

Останні новини по темі

Обіцяли роботу в ФСБ: на Кіровоградщині юнака підозрюють в держзраді

57d9b8a9 3076 4a20 8029 a96ff90a1c88
89 copy copy copy

Гаражі на Чміленка: забудовник спиниться тільки за рішенням суду (ФОТО)

Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:45, 7 Грудня, 2023

У Кропивницькому в освітньо-культурному просторі “Гончаренко центр” відбудеться безкоштовний ...

17:14, 7 Грудня, 2023

У Кіровоградській обласній раді відзначили День місцевого самоврядування. У заходах в режимі ...

16:56, 7 Грудня, 2023