Кропивницький: як отримати компенсацію за встановлення автономного опалення

13:34, 03 Серпня, 2023

 

У Кропивницькому цьогоріч від централізованого опалення від’єднають 19 багатоповерхівок. Деякі мешканці цих будинків мають право на компенсацію за перехід на автономне опалення.

Як повідомляє Кропивницька міська рада, у 19 багатоповерхівках залишається загалом 124 квартири, які ще не облаштовані автономним опаленням, тому централізоване теплопостачання до цих будинків визнано недоцільним. Власники цих квартир, якщо вони відносяться до соціально вразливих категорій населення, мають право на компенсацію з міського бюджету.

«Цього року на часткове відшкодування з бюджету вартості встановлення автономок передбачено 456,8 тисячі гривень. Компенсація витрат на «автономки» передбачена для кропивничан, у яких місячний дохід на одного зареєстрованого у квартирі мешканця не перевищує розміру двох прожиткових мінімумів. На сьогодні це 5178 гривень», – пояснив начальник міського управління житлово-комунального господарства Віктор Кухаренко.

Також у людини не має бути не реструктуризованих боргів за комунальні послуги. Щоб отримати компенсацію за встановлення автономного опалення у Кропивницькому, потрібно надати до міської ради (вулиця Велика Перспективна, 41, кабінет 103) наступні документи:

  • заяву на участь у програмі «Про затвердження системи теплопостачання у місті Кропивницькому на 2023 рік»;
  • копію паспорта громадянина України власника квартири (квартиронаймача);
  • копію технічного паспорта на квартиру;
  • копію документів, що підтверджують право власності чи користування на приміщення/квартиру, ордер на жиле приміщення тощо;
  • копії інших документів, які підтверджують соціальний статус (інвалід, опікун, ветеран, пенсіонер тощо);
  • довідку про склад зареєстрованих у квартирі;
  • довідку про доходи усіх зареєстрованих членів родини за останні пів року;
  • оригінал витягу з протоколу засідання постійної комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем централізованого опалення.

Також заявниця чи заявник можуть разом із заявою надати довідку з банку про відкриття рахунку, копію договору підряду з фірмою, яка встановлюватиме автономне опалення та акт приймання виконаних робіт (типова форма КБ-2в).

Коштом бюджету людині можуть компенсувати до 40% від вартості встановлення автономного опалення, а максимальна сума залежить від кількості кімнат у квартирі.

«Кропивничани, які мають право на часткову компенсацію витрат на встановлення індивідуального опалення, уже можуть збирати документи на отримання компенсації й подавати їх на розгляд комісії у відділ звернень громадян Кропивницької міської ради», – наголосив Віктор Кухаренко.

Раніше «Гречка» публікувала адреси 19 багатоповерхівок, які цьогоріч відключать від централізованого опалення

 

Останні новини по темі
«До війни ми готувалися»: спецпризначенці розповіли про роботу групи на початку повномасштабної (ВІДЕО)
SSO
aresht
Погрожував покалічити у разі несплати: кропивничанину оголосили підозру у вимаганні (ФОТО)
Читайте також

На Кіровоградщині у Компаніївській гімназії побудують погріб за понад 1,4 мільйона гривень. Замовники будівництва говорять, що він буде й укриттям для школярів. Погріб також буд...

14:30, 24 Червня, 2024

74-річний Микола з Одеси подорожує Україною, цього року вже вдруге він має намір подолати відстань у понад 1,5 тисячі кілометрів. Крокує дідусь країною пішки, котячи велосипед з...

13:46, 24 Червня, 2024

Суддю Кропивницького апеляційного суду Володимира Гончара, підозрюваного у хабарництві, відсторонили від здійснення правосуддя на підставі рішення Першої Дисциплінарної палати В...

13:07, 24 Червня, 2024